P0

Regionas

Gargždų kultūros centro rekonstrukcijos projektas juda į priekį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-13


Projektuotojai baigė rengti Gargždų kultūros centro rekonstrukcijos techninį projektą. Šią savaitę jis perduotas ekspertų vertinimui. Po ekspertizės bus prašoma statybos leidimo ir skelbiamas konkursas rangovo paieškai. Tikimasi, kad šio svarbaus miesto kultūros židinio rekonstrukcija prasidės jau šiemet.

„Sunku prognozuoti, kiek ekspertai užtruks vertindami techninį projektą. Galbūt gausime ir pastabų, kurias turėsime ištaisyti. Bet tik tą padarius, kreipsimės dėl statybos leidimo ir skelbsime konkursą rangovo paieškai. Tikiu, kad jau šiemet galėsime pradėti realius rekonstrukcijos darbus, o 2023 m. – ir džiaugtis galutiniu rezultatu“, – pranešime spaudai pažymi Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Po modernizacijos Gargždų kultūros centro pastatas pasikeis neatpažįstamai – fasadą papuoš spalviniai ir meniniai akcentai, į kitą vietą bus perkelta kasa, keisis rūbinės prieigos, o į modernią 400 vietų koncertų salę ves dar vienas pagrindinis įėjimas.

Koncertų salės taip pat laukia pokyčiai. Joje didės amfiteatro aukštingumas, bus pakeista scenos danga, grindys, kėdės, įranga bei akustinė sistema. Garso ir šviesos operatorių vieta iš salės bus iškelta, antrame aukšte įsikurs erdvė vaikų žaidimams. Bus atnaujintas ir Kultūros centro vestibiulis, didės konferencijų salės erdvės. Bus pakeisti visi langai, durys, vamzdynai, elektros instaliacija, priešgaisrinė, vandens, nuotekų ir šildymo sistemos.


  2021-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt