P0

Ką pasakoja archyvas

„Atviroje Klaipėdoje” – pasakojimai apie pokario Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-14


„Atvira Klaipėda” pradeda įgyvendinti dar vieną Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo remiamą projektą, skirtą paminėti 2021-iesiems kaip Archyvų metams.

Projekto „Ką pasakoja archyvas” metu panaršę po pokario meto Klaipėdos miesto Vykdomojo komiteto sprendimų ir jų projektų bylas supažindinsime skaitytojus su tuo, kaip kūrėsi naujoji Klaipėda, paskutiniais II pasaulinio karo mėnesiais netekusi visų savo gyventojų.

Balandį sušvelninus karantino reikalavimus ir vėl pagaliau atvėrus duris atvėrus Klaipėdos regioninio valstybės archyvo skaityklai, jau pavyko susipažinti su 1945-1946 metų laikotarpio dokumentais. Pirmasis pagal juos parengtas rašinys – jau šį šeštadienį.


  2021-05-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt