P0

Regionas

Šimtai klaipėdiečių – į Šeimų maršą (papildyta) (15)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-05-15


Šeštadienio rytą, nuo 8 val., daugybė tautine atributika pasipuošusių automobilių rikiavosi uostamiestyje Pramonės gatvėje – jie rengėsi išvykti į šiandien Vilniuje vykstantį Didįjį šeimų gynimo maršą.

Renginio dalyvės Rasos nuotr.

„Šimtai automobilių, visų nuotaika pakili, visi pasipuošę, ačiū policijai, kuri puikiai atlieka savo darbą, ačiū muzikos grupei, kuri mus išlydėjo į sostinę”, – „Atvirai Klaipėdai” emocingai kalbėjo viena iš renginio dalyvių klaipėdietė Rasa.

„Renginyje dirbs gausios policijos pajėgos, kurios bus pasirengusios pagelbėti ir padėti. Dirbs uniformuoti ir neuniformuoti pareigūnai, raitosios policijos pajėgos, taip pat kinologai“, – penktadienį spaudos konferencijoje sakė Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

9 val. klaipėdiečių automobilių kolona dviem eismo juostomis pajudėjo sostinės link. Maršo dalyvės nuotr.

Jis taip pat minėjo, jog iš oro renginį stebės Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis.

9 val. klaipėdiečių automobilių kolona pajudėjo sostinės link. Pakely maršo dalyvius sveikino žmonės, su trispalvėmis susirinkę ant viadukų bei prie degalinių.

Policija atkreipia dėmesį, kad žmonės, planuojantys vykti keliu A1, išvažiuotų anksčiau, nes pagrindiniame kelyje galimos transporto priemonių spūstys. Pareigūnai pataria rinktis kitus vykimo maršrutus.

Kadangi planuojamas didelis dalyvių skaičius, spūstys gali susidaryti ir įvažiuojant į Vilniaus miestą, Vingio parko prieigose, Vilniaus miesto centrinėje dalyje.

Policija prašo renginio dalyvių elgtis atsakingai, kelyje laikytis kelių eismo taisyklių, mieste vykdyti pareigūnų prašymus ir nurodymus, laikytis galiojančių karantino reikalavimų.

15min.lt praneša apie pagrindinėje šalies autostradoje nuo pat ryto besiformuojančias automobilių spūstis.

Leidimas protesto akcijai išduotas tik pačiame Vingio parke. Protesto metu draudžiama koncertinė programa, išskyrus kelis muzikinius kūrinius tarp kalbų.

Skaitytojos nuotr.


  2021-05-15

  15 komentarai “Šimtai klaipėdiečių – į Šeimų maršą (papildyta)”

  1. AvatarAnonimas (IP: 195.14.182.146)

   Gėda
   Atgal į rytus

  2. AvatarDžiaugiuosi (IP: 86.100.146.221)

   Pagaliau žmonės pradėjo busti, pradėjo suprasti , kad ši valdžia ne Lietuvos žmonėms, ji dirba ir dalina mūsų uždirbtus pinigus sau, savo įnoriams ir savo gerovei tenkinti, stumia įstatymus, kurie mums niekada nebus suprantami ir priimtini. Ačiū Didžiojo maršo organizatoriams, ačiū visiems dalyvavusiems, ačiū policijai, ačiū ir dar kartą Ačiū. Gerieji žmonės, pradėkite galvoti ir atskirkite tikruosius pranašus nuo apsimetėlių, “gerą medį pažinsi iš gerų vaisių”.

   • AvatarAnonimas (IP: 195.182.76.3)

    Kas per atsilupėlė? Kodėl nė cypt nesakėt kai Karbauskis ir co pradangino per pusmetį 5 mljrd.? Ir neaišku nei kur, nei kam. Net biudžeto nesiteikė seime tikslinti.

  3. AvatarŽinau (IP: 78.57.195.63)

   Policija prižiūri tvarką, nes žino, kad tame marše daug neadekvačių. Normalūs tikrai į tokį maršą nevažiuos.

  4. Avatarrimtai (IP: 78.58.47.6)

   Tik lochai ir lopai tame parade!!!

  5. AvatarLinas Grigas (IP: 212.213.64.70)

   To Simona
   Įjunk smegenys arba išjunk kompą…

   • AvatarSimona (IP: 86.38.234.167)

    O tu eik ka nors griauti, smurtauti, vogti, ir dar ka jus darot kad pasijausti reikalingiems. Nepamirsk savo vietos ir kam dirbi. Mums. Kad ir kiek geda tau tai pripazinti bet teks. Mes kaklas tu galva. Kur kaklas pasuks ten galva pasuks. Stovek savo vietoj.

  6. AvatarLauris (IP: 84.15.188.193)

   Saunuoliai naikinkite tuos iskrypelius visus transeksualus ir lezbijietes is seimo uz lietuva laisna ir nebutu tokiu psihiniu sutrikimu turinciu geju

  7. AvatarOrlanda (IP: 78.61.174.56)

   Sveikiname, geras oras. Sveika pasižmonėti. Nuleisti emocijas, kurios per du metus susikaupė. Gero poilsio.

  8. AvatarAnonimas (IP: 83.176.161.159)

   Protestai jau reikalingi, vien dėl užsitęsusio lockdown’o, bet nuo ko šie tipeliai gina šeimą man neaišku. Nuo smurto neretoje šeimoje? Nuo didžiulio skyrybų skaičiaus ( gal čia irgi gėjai kalti?), ar nuo ko? Juk šeimos Lietuvoje tikrai turi neblogas sąlygas – gal ilgiausias pasaulyje motinystės atostogas, net iki 30% subsidijų, įsigyjant būstą ir t.t, Tai ko jie dar nori?

   • AvatarSimona (IP: 86.38.234.167)

    As irgi nesuprantu nuo ko jie gina seimas. Man labai bloga aura sitas maršas turi. Kazkaip nemaliniai jayciasi ziurint i tai. Lyg blogio debeselis ar viduramziu grupe zmoniu lekia ziureti i centra kaip ka pakars. Negaliu tiksliai paaiskibti bet absurdiskai atrodi ir neaisku ko jie nori ir nuo ko gina. Islepinti tie lietuviai ir patys nemato kad gyvena gerai.

   • AvatarTipeliui (IP: 86.100.178.161)

    Tipelis – tai jūs. Viską suprantate, bet nepatinka. O čia- tenka šeimą, įtvirtintą konstitucijoje, ginti nuo socialinės lyties tipelių, svajojančių apie gimdytoją nr.1 ir nr2, nuo profesionslų kaip Raskevičius puolimo.

  9. AvatarO kaip bijo žmonių (IP: 90.131.43.252)

   Mūsų valdžia. Ar tiek daug žmonėms prišiko?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt