P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos prokurorui – Kovos su prekyba žmonėmis centro padėka

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-16


Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu (KOPŽI) centro atstovai Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorui Ruslanui Ušinskui įteikė padėką už atkaklumą ir profesionalumą tiriant prekybos žmonėmis nusikaltimus ir šviečiant visuomenę.

Centro vadovė Kristina Mišinienė, įteikdama padėką prokurorui, akcentavo jo sukauptą neįkainojamą patirtį vadovaujant tyrimams, susijusiems su prekyba žmonėmis, o ypatingas dėmesys buvo atkreiptas į bylas, kurios susijusios su prekyba vaikais.

Centro, teikiančio socialines, psichologines ir teisines paslaugas minėtųjų nusikaltimų aukoms, atstovė pasidžiaugė dėl pastarosios prokuroro R. Ušinsko bylos, kai prekyba paaugle atokiame Vakarų Lietuvos kaime kaltinti asmenys po keturis metus trukusių teismų procesų galiausiai buvo pripažinti kaltais. Valstybinį kaltinimą palaikiusio prokuroro dėka buvo pasiektas teisingumas.

Padėką gavęs prokuroras R. Ušinskas pabrėžė, jog šis įvertinimas svarbus ne tik jam, bet ir visai komandai, kuri dalyvauja ikiteisminių tyrimų procesuose.

„Prekybos žmonėmis bylos, be jokios abejonės, turi savo specifiką, kiekvienas atvejis yra savaip sudėtingas, todėl sukaupta patirtis, kuria dalijamės ir su kolegomis, leidžia vis sėkmingiau išaiškinti šiuos nusikaltimus. Džiugu, jog mūsų visų darbas yra pastebimas ir taip įvertinamas”, – pranešime spaudai cituojamas R. Ušinskas.


  2021-05-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt