Apžvelgs verslą keičiančias technologijas

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-05-17

Lietuvos jūrinis klasteris gegužės 20 d. kviečia verslą diskusijai apie skaitmeninę transformaciją, ypatingą dėmesį skiriant inovatyvių technologijų pritaikymo galimybėms uoste, gamybos, laivų statybos ir remonto industrijose. Žadama, kad nemokamas renginys „Digital Transformation“ pateiks vertingo ekspertinio turinio, kuriuo dalinsis pranešėjai iš Lietuvos, Vokietijos, Skandinavijos šalių, Singapūro.

„Stebint tempus, kuriais skaitmenizacija keičia verslo procesus, akivaizdu, jog technologijos tampa viso ko pagrindu. Tad itin svarbu plėsti žinių lauką atrandant naujas skaitmeninių sprendimų pritaikymo galimybes. Lengviau augti drauge su tais, kurie turi apčiuopiamos patirties įgyvendinant šios tematikos projektus, tad išties džiugu, kad ėmęsi organizuoti šį renginį nepristigome norinčių ir galinčių pasidalinti savo praktiniais pavyzdžiais bei įžvalgomis“, – pranešime cituojamas Jūrinio klasterio veiklą koordinuojančio Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovas Andrius Sutnikas.

Renginio programa įtrauks inovatyvių technologijų kūrėjus, produktus ir sprendimus jūrinei pramonei vystančias kompanijas, logistikos, gamybos industrijų atstovus. Pranešėjų specializacijos sritys bei geografija – plati kaip ir renginyje apžvelgiamų technologijų pobūdis. Blockchain sprendimų pritaikymas tiekimo grandinėse, suvirinimo procesų robotizavimas ir šioje srityje dirbančių programavimo specialistų iššūkiai, skaitmeninių uostų dvynių platforma bei jos atveriamos galimybės verslui siekiant didesnio efektyvumo – pranešimų temos suksis apie daugelį skirtingų skaitmenizacijos aspektų.

Renginio programoje – pranešėjai iš „Logistics Initiative Hamburg“, inovatyvių gamybos ir inžinerinių sistemų kompetencijų centro Estijoje, „Moffatt & Nichol Baltics“, Turku veikiančio technologijų centro, Talino technologijos universiteto, startuolio „eRobot.ai“. Glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Jūriniu klasteriu palaikanti Klaipėdos LEZ renginio metu pristatys vystomą industrinį inovacijų ir kompetencijų centrą, „Schneider Electric Lietuva“ pranešimas nagrinės energijos valdymo skaitmenizavimą iš žaliųjų uostų perspektyvos.

Finaliniu „Digital Transformation“ programos akcentu taps Singapūre reziduojančio pramonės eksperto Nakul Malhotros pranešimas „Embracing Digital Culture“. Už inovacijas ir jūrinių produktų vystymą atsakingas kompanijos „Wilhelmsen Ships Service“ viceprezidentas užima svarbų vaidmenį įgyvendinant kompanijos skaitmeninimo strategiją bei yra tarptautiniu mastu vertinamas verslo renginių svečias.

„Digital Transformation“ – antrasis Jūrinio klasterio partnerysčių stiprinimui skirto ciklo renginys šiemet, atviras ne tik šios platformos nariams, bet ir platesnei verslo bendruomenei, uosto ir su jo veikla susijusioms organizacijoms.

Renginį projekto „INforM“ rėmuose Lietuvos jūrinis klasteris organizuoja bendradarbiaujant su norvegų organizacija „Shipping & Offshore Network“.

Dalyviai kviečiami registruotis bit.ly/3b9Neuf, o susipažinti su išsamia programa galima KMTP internetinėje svetainėje www.kmtp.lt

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uostas ir jūra

Pauliaus Lindenau mokymo centras tapo Lietuvos jūrinio klasterio nariu

Jūriniam sektoriui, inžinerijos pramonei, atsinaujinančios energetikos, paslaugų ir technologijų sritims specialistus rengiantis Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras (KPLMC) priimtas į ...
2023-01-12
Skaityti daugiau

Verslas

Jūrinė energetika telkia savivaldą, mokslą ir verslą

Daugiau nei 100 dalyvių gruodžio 7 d., trečiadienį, susitiks Klaipėdoje diskutuoti apie jūrinės vėjo energetikos atveriamas galimybes pajūrio miestams ir ...
2022-12-02
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Jūros ambasadoriais tapo daugiau kaip 200 moksleivių

Galimybės įgyti su jūra susijusias profesijas, darbo jūroje perspektyvos, pokyčiai laivyboje, jūriniai išradimai ir inovacijos, naujovės jūrų uoste – šios ...
2022-10-04
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This