P0

Verslas

Apžvelgs verslą keičiančias technologijas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-17


Lietuvos jūrinis klasteris gegužės 20 d. kviečia verslą diskusijai apie skaitmeninę transformaciją, ypatingą dėmesį skiriant inovatyvių technologijų pritaikymo galimybėms uoste, gamybos, laivų statybos ir remonto industrijose. Žadama, kad nemokamas renginys „Digital Transformation“ pateiks vertingo ekspertinio turinio, kuriuo dalinsis pranešėjai iš Lietuvos, Vokietijos, Skandinavijos šalių, Singapūro.

„Stebint tempus, kuriais skaitmenizacija keičia verslo procesus, akivaizdu, jog technologijos tampa viso ko pagrindu. Tad itin svarbu plėsti žinių lauką atrandant naujas skaitmeninių sprendimų pritaikymo galimybes. Lengviau augti drauge su tais, kurie turi apčiuopiamos patirties įgyvendinant šios tematikos projektus, tad išties džiugu, kad ėmęsi organizuoti šį renginį nepristigome norinčių ir galinčių pasidalinti savo praktiniais pavyzdžiais bei įžvalgomis“, – pranešime cituojamas Jūrinio klasterio veiklą koordinuojančio Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovas Andrius Sutnikas.

Renginio programa įtrauks inovatyvių technologijų kūrėjus, produktus ir sprendimus jūrinei pramonei vystančias kompanijas, logistikos, gamybos industrijų atstovus. Pranešėjų specializacijos sritys bei geografija – plati kaip ir renginyje apžvelgiamų technologijų pobūdis. Blockchain sprendimų pritaikymas tiekimo grandinėse, suvirinimo procesų robotizavimas ir šioje srityje dirbančių programavimo specialistų iššūkiai, skaitmeninių uostų dvynių platforma bei jos atveriamos galimybės verslui siekiant didesnio efektyvumo – pranešimų temos suksis apie daugelį skirtingų skaitmenizacijos aspektų.

Renginio programoje – pranešėjai iš „Logistics Initiative Hamburg“, inovatyvių gamybos ir inžinerinių sistemų kompetencijų centro Estijoje, „Moffatt & Nichol Baltics“, Turku veikiančio technologijų centro, Talino technologijos universiteto, startuolio „eRobot.ai“. Glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Jūriniu klasteriu palaikanti Klaipėdos LEZ renginio metu pristatys vystomą industrinį inovacijų ir kompetencijų centrą, „Schneider Electric Lietuva“ pranešimas nagrinės energijos valdymo skaitmenizavimą iš žaliųjų uostų perspektyvos.

Finaliniu „Digital Transformation“ programos akcentu taps Singapūre reziduojančio pramonės eksperto Nakul Malhotros pranešimas „Embracing Digital Culture“. Už inovacijas ir jūrinių produktų vystymą atsakingas kompanijos „Wilhelmsen Ships Service“ viceprezidentas užima svarbų vaidmenį įgyvendinant kompanijos skaitmeninimo strategiją bei yra tarptautiniu mastu vertinamas verslo renginių svečias.

„Digital Transformation“ – antrasis Jūrinio klasterio partnerysčių stiprinimui skirto ciklo renginys šiemet, atviras ne tik šios platformos nariams, bet ir platesnei verslo bendruomenei, uosto ir su jo veikla susijusioms organizacijoms.

Renginį projekto „INforM“ rėmuose Lietuvos jūrinis klasteris organizuoja bendradarbiaujant su norvegų organizacija „Shipping & Offshore Network“.

Dalyviai kviečiami registruotis bit.ly/3b9Neuf, o susipažinti su išsamia programa galima KMTP internetinėje svetainėje www.kmtp.lt


  2021-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt