P0

Sveikata

Pristatys knygą „Prieš srovę: psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-17


Gegužės 19-ąją, trečiadienį, 17 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia susipažinti su gydytojos psichiatrės, Klaipėdos universiteto Psichologijos katedros vedėjos, socialinių mokslų daktarės, rašytojos Jūratės Sučylaitės knyga „Prieš srovę: psichikos sveikata ir vertybės šiuolaikiniame pasaulyje“.

Tiesioginė transliacija vyks bibliotekos Youtube kanale. Nuoroda skelbiama www.biblioteka.lt

Pasak leidinio autorės, praktiškai visos psichikos ligos yra susijusios su neadekvačia, dažniausiai žema saviverte ir prarastu žmogaus orumu. Vienas iš terapijos uždavinių – išlaisvinti asmenybę iš įvairiausių jos vystymąsi ir socialinę raišką stabdančių psichologinių kompleksų. Psichikos sveikatos problemų sprendimas reikalauja įvairių specialistų bendradarbiavimo, o tai neįmanoma be dialogo.

„Mes esame susieti vienas su kitu, esame veikiami gamtos, meno, masinės informacijos priemonių turinio, greito skaitmeninių technologijų vystymosi diktuojamo skubaus gyvenimo tempo. Nepaisant to, kad virtualiojoje erdvėje esame prisijungę prie socialinių tinklų ir turime ne vieną aukštojo mokslo diplomą, darbą, nepaisant to, kad esame pavalgę, o naktimis miegame šiltoje pastogėje, nepaisant to, kad žmonių nuomonių tyrėjams pasakojame, jog esame laimingi, vieni dažniau, kiti rečiau pajaučiame mažėjančią vidinę energiją, neaiškius skausmus tai vienoje tai kitoje vietoje, skaidrumą prarandantį ir įkvėpimo nebeteikiantį gyvenimą”, – rašoma pranešime spaudai.


  2021-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt