P0

Politikų tribūna

Du Centro partijos – tautininkų pirmininko pareiškimai (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-18


„Jeigu Prezidentas, Seimas ir Vyriausybė neįvykdys Didžiojo šeimos gynimo maršo metu paskelbtų tautos reikalavimų valdžiai, tuomet surengsime visuotinį tautos susirinkimą prie Seimo ir reikalausime priešlaikinių rinkimų“, – išplatintame pranešime visuomenei skelbia Centro partijos – tautininkų pirmininkas Naglis Puteikis.

Šeimų maršo inicijuoto visuotinio tautos mitingo Vingio parke metu buvo paskelbti reikalavimai Lietuvos valdžiai: prezidentas turi atšaukti Stambulo konvencijos ratifikavimą, Seimas turi atmesti Partnerystės įstatymo projektą, atmesti Tautinių mažumų įstatymo projektą, kuris diskriminuoja lietuvių kalbą, supriešina tautines bendrijas ir kelia nesantaiką, atmesti narkotikų liberalizavimo projektą, Vyriausybė privalo atleisti tris ministrus: Arūną Dulkį, Aušrinę Armonaitę ir Eveliną Dobrovolską ir LRT generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę.

Centro partija – tautininkai palaiko visus šiuos reikalavimus ir pareiškia, kad jeigu valdžia neįvykdys šių reikalavimų, tuomet bus kviečiamas neeilinis visuotinis tautos susirinkimas prie Seimo, bus pareikštas nepasitikėjimas dabartiniu Seimu ir reikalaujama priešlaikinių rinkimų.

„To bus siekiama taip pat ir todėl, kad dabartinė valdanti koalicija ekonomiškai labiausiai skriaudžia šeimas, kur abu tėvai dirba, turi kelis nepilnamečius ar studijuojančius vaikus ir karšina abiejų sutuoktinių tėvus. Vienam tokios šeimos nariui tenka žymiai mažiau pajamų, nei toms visuomenės grupėms, kurias proteguoja valdantieji, pirmiausia, stambaus kapitalo savininkams“, – visuomenei išplatintame pareiškime teigia Centro partijos – tautininkų pirmininkas N. Puteikis.

Po pietų minėta partija išplatino dar vieną pareiškimą.

„Mes, Centro partija – tautininkai, reaguodami į pirmadienį penkiolikos užsienio šalių ambasadorių paskelbtą pareiškimą, kuriame jie spaudžia Seimą priimti Partnerystės įstatymą ir ragina Vyriausybę dar aktyviau atstovauti LGBT interesus pareiškiame, kad toks užsienio ambasadorių kišimasis į Lietuvos vidaus politikos reikalus, spaudimas Seimui ir Vyriausybei yra nepriimtinas ir skaldantis Lietuvos visuomenę“, – cituojamas partijos pirmininkas N. Puteikis.


  2021-05-18

  2 komentarai “Du Centro partijos – tautininkų pirmininko pareiškimai”

  1. Avatarskaitytoja (IP: 86.100.132.156)

   padėkite jam kas nors…žlunga žmogelis visiškai…sukilo poltiniai lavonėliai, ir nekalbėkite už tautą, jūsų 0,5proc.maršistų,kalbėkite už save

  2. AvatarMoteris su spuogu ant kaktos (IP: 85.206.23.47)

   Jezau Putka, nu tu nebesvaik. tu niekad nepasieksi tokių aukštumų, kad nueitum iš dar į seimą, o apie ministro postą tau pasvajoti. Eik bomžam dar nupirk papildymus telefonu ir paprašyk Ninkos kotletukų. iš vis patykėk…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt