P0

Sportas

„Dragūnas” neišnaudojo mažojo finalo serijos pranašumo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-19


Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje mažojo finalo rungtynių metu Kaune vietos „Granitas-Karys“ išplėšė pergalę prieš Klaipėdos „Dragūną” rezultatu 28:26 (17:15) ir išlygino serijos rezultatą, lemiamą kovą perkeldamas į Klaipėdą.

Nors rungtynes užtikrinčiau pradėjo klaipėdiečiai (8:5), tačiau netrukus rezultatas švieslentėje jau buvo lygus (10:10, 13:13). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Granito“ rankininkai jį užbaigė pirmaudami 17:15.

Po šio šalto dušo „Dragūnas“ greitai išlygino rezultatą ir persvėrė jį savo pusėn (18:18, 25:22). Tačiau tada Klaipėdos komandai pradėjo nesisekti ir kauniečiai pradėjo sparčiai vytis. Likus trims minutėms rezultatas vėl buvo lygus (26:26). Tačiau neužbaigtos „dragūniečių“ atakos ir sėkmingi kauniečių metimai užbaigė kovą „Granito“ pergale (28:26) ir lemiama bronzinio finalo kova keliasi į Klaipėdą.

„Buvome nusiteikę, kaip ir prieš „Šviesą“, ėjome kaip į paskutines sezono rungtynes. Žinojome, kad reikia atiduoti visas jėgas, jeigu norime žaisti Klaipėdoje.. Analizavome priešininko žaidimą, tyrėme savo klaidas ir pavyko jas ištaisyti. Pergalės pagrindas šiandien buvo kovingumas, mes turėjome trijų įvarčių deficitą likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos ir sugebėjome jas laimėti dviem įvarčiais. Tai neabejotinai parodo mūsų charakterį ir kovingumą. O Klaipėdoje vėl žaisime iš paskutiniųjų, jau tikrai keliausime į paskutines sezono rungtynes“,- sakė Kauno „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis.

„Labai gaila. Turėjome gerą persvarą, po to ją iššvaistėme, neįmetėme lemiamų metimų ir nesugebėjome apsiginti. Čia buvo „kas įmes, kas prames“ kova. Mes prametėme“, – nedaugžodžiavo Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjas Arvydas Bučius.

Klaipėdoje lemiama kova tarp „Dragūno“ ir Kauno „Granito-Kario“ vyks šeštadienį.

STATISTIKA

Kauno „Granitas-Karys“: Arminas Stankūnas – 9, Mantas Sturonas – 5, Andrius Montvilas – 4, Aurimas Balčiūnas, Marius Kairys ir Tadas Bučinskas – po 2, Martynas Giedraitis, Vladas Tomkevičius, Matas Jurkevičius ir Karolis Grigas – po 1.

Klaipėdos „Dragūnas“: Deividas Virbauskas – 6, Laurynas Simonavičius – 5, Rokas Palskys, Žanas Gabrielius Virbauskas ir Benas Butkus – po 3, Mykolas Lapiniauskas, Gintaras Cibulskis ir Lukas Juškėnas – po 2.


  2021-05-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt