P0

Regionas

Kretingiškius skiepys bibliotekoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-19


Vakcinavimo centras Kretingoje įsikurs Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos konferencijų salėje. Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centras čia jau pradeda įrengimo darbus. Planuojama, kad duris vakcinavimo centras atvers iki birželio.

Vakcinavimo centro koordinatore paskirta Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centro slaugytoja Raimonda Gerdauskienė.

„Po diskusijų su medikų bendruomene matome poreikį šiam centrui atsirasti Kretingoje, nes tai palengvins ne tik medikų darbą, bet ir atvykstantiems gyventojams skiepytis bus patogiau erdvioje, šviesioje ir gerai vėdinamoje viešosios bibliotekos konferencijų salėje“, – pranešime cituojamas Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

„Gyventojų patogumui, kad nereikėtų dėl skiepo vykti į vakcinavimo centrą Kretingos mieste, Kartenos ir Salantų pirminių sveikatos priežiūros centrų pacientai galės skiepytis savo asmens sveikatos priežiūros įstaigose registruodamiesi per vieningą elektroninę registravimo sistemą www.koronastop.lt. Registruojantis bus būtina nurodyti sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje norima gauti skiepą“, – teigia Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė.

Kol bus įrengtas vakcinavimo centras, kretingiškiai užsiregistravę per bendrą visoje Lietuvoje registracijos sistemą toliau bus skiepijami savo asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Kitą savaitę bus kviečiami skiepytis 35–44 metų gyventojai. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, birželį Kretingos rajonui bus skirta virš 19 tūkstančių vakcinos dozių.


  2021-05-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt