P0

Kriminalai ir nelaimės

Kriminalistai aptiko alkoholio, dyzelino ir kitų nelegalių prekių sandėlį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-19


Klaipėdos pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, atliko Klaipėdoje esančių sandėlio patalpų patikrinimą. Jo metu pareigūnai sandėlyje aptiko įvairių maisto produktų, buitinės chemijos ir higienos prekių, taip pat rasta įvairių alkoholinių gėrimų, kurie buvo paženklinti ne Lietuvos, o kitų šalių banderolėmis.

Patalpose aptiktos ir dvi talpos su raudonos spalvos skysčiu, įtariama, dyzeliniu kuru (apie 300 l), prie jų buvo sumontuotas siurblys ir
žarna.

Patalpose dirbęs 41-erių vyras pareigūnams nepateikė nei rašytinės patalpų nuomos sutarties, nei alkoholio ir galimai dyzelinio kuro įsigijimą ir laikymą patvirtinančių dokumentų. Pareigūnai nustatė, kad jis neturėjo ir licencijos verstis alkoholinių gėrimų sandėliavimu ir prekyba.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Teisėsaugai žinomam įtariamajam skirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.


  2021-05-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt