P0

Spyglys

Valdžios keičiasi, ministrų įpročiai išlieka* (2)

Spyglys
2021-05-20


Susisiekimo ministerija pranešė, kad jos šefas Marius Skuodis šį penktadienį lankysis Klaipėdoje. Tai bus pirmasis ministro vizitas uostamiestyje.

Ministeris Marius Skuodis. Nuotrauka iš „Facebook”

Reaguodamas į tokią naujieną Spyglys šįkart nori pasisakyti ne apie tai, kad ministrui iš Wilno prireikė daugiau nei penkių mėnesių nuo to, kai pradėjo eiti pareigas, kad prisiruoštų susipažinti su vieninteliu šalies uostu. Spyglys šįkart apie tradiciją, kurią susisiekimo ministrai, nepaisant jų pakraipų, tęsia jau nuo tarpukario.

„Penktadienį, 16 val, Klaipėdon atvyko Susisiekimo ministeris inž. Stanišauskas, vyr. geležinkelių direktorius inž. Čiurlys, eksploatacijos direktorius inž. Račkauskas ir kelto direktorius inž. Bulota. Ministeris su aukštais susisiekimo ministerijos valdininkais Klaipėdon atvyko iš Šiaulių. Vyko prekiniu traukiniu su savo salioniniu vagonu. Pakelėje ministerį ir direktorius lydėjo kelio ruožų viršininkai. Važiuojant ministeris ir direktoriai apžiūrėjo geležinkeliu stotis. Klaipėdoje ministeris ir direktoriai lankėsi geležinkelių įstaigose, o taip pat apžiūrėjo uostą ir jo įstaigas. Uoste kaip tik buvo daug laivų“, – 1936 m. skelbė Klaipėdos spauda.

Kiek pamena Spyglys, vienas garsiausių susisiekimo ministrų Jaroslavas Narkevičius Klaipėdoje per nepilnus penkis mėnesius lankėsi du kartus. Ir sutapk tu man taip, kad abu vizitai vyko penktadienį. O gausių jo pirmtakų penktadieninių vuajažų Klaipėdon jau ir nesuskaičiuosi.

Akivaizdu, kad ir naujasis ministeris puoselėja gilias tradicijas su pajūrio reikalais susipažinti savaitgaliais. Kaip sakoma, ir malonu, ir galbūt net naudinga.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-20

  2 komentarai “Valdžios keičiasi, ministrų įpročiai išlieka*”

  1. AvatarTomas (IP: 185.144.119.119)

   Spyglys mažumėle su matemnatika susipyko. ” ministrui iš Wilno prireikė daugiau nei pusmečio nuo to, kai pradėjo eiti pareigas”. Nuo gruodžio 11 d. praėjo tik 5 mėn. ir 9 dienos.

   • Avatarakadministratorius (IP: 84.15.187.46)

    Ačiū, Tomai, pasirodo klysta ir Spyglys. Pataisysim, negražu taip ministrą apšnekėti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt