P0

Miestas

Karštas vanduo jau tiekiamas visiems Klaipėdos gyvenamiesiems namams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-21


AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad po šią savaitę Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje atliktų hidraulinių bandymų šilumos tiekimas atnaujintas visame mieste ir vyksta įprastu režimu.

„Iš mūsų pusės visi darbai atlikti, karštas vanduo teka visais magistraliniais ir kvartaliniais vamzdynais. Gyventojai turi galimybę naudotis karšto vandens paslauga, jei tik jų namo šildymo sistemų prižiūrėtojai yra nuėmę akles ir pajungę karšto vandens ruošimo įrangą“, – pranešime cituojamas Arūnas Smaguris, AB „Klaipėdos energija“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas.

„Klaipėdos energija“ yra centralizuotos šilumos tiekėja, o už šilumos patekimą į namą atsako gyventojų pasirinktas šildymo sistemų prižiūrėtojas. Jeigu name vis dar nėra karšto vandens, apie priežastis reikia teirautis namo administratoriaus ir šildymo sistemų prižiūrėtojo. Kas aptarnauja jūsų namą, galite sužinoti čia. 

Po hidraulinių bandymų AB „Klaipėdos energija“ tęs šiemet suplanuotus šilumos trasų atnaujinimo darbus, tad pavieniai namai bus laikinai atjungiami nuo sistemos. Šių namų savininkams ir administratoriams apie planinius atjungimus pranešama iš anksto, taip pat ši informacija nuolat skelbiama įmonės interneto svetainėje. 


  2021-05-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt