Klaipėdos „Dragūnas“ iškovojo bronzą

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-05-22

Šeštadienį paskutinį kartą šį sezoną Lietuvos rankinio komandos stojo į kovas aikštelėse. Bronzos medalius mažajame finale iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“, mažojo finalo serijoje 2:1 nugalėjęs Kauno „Granitą-Karį“.

rkdragunas.lt nuotr.

Lemiamose rungtynėse, kuriose virė karšta kova, abiems komandoms nesisekė persverti rezultato didesniu skirtumu savo naudai. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, tad antroje rungtynių pusėje viskas prasidėjo iš naujo.

Antrajam kėliniui artėjant link vidurio, „Granitas-Karys“ pateko į duobę, iš kurios nepavyko išsikapstyti daugiau nei dešimt minučių. Per tą laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo pelnyti dešimt įvarčių, kauniečiams leidę įmesti vos vieną, ir susikrovė aštuonių įvarčių persvarą – 30:22. „Dragūnas“ persvarą, nors ir truputį aptirpusią, sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos – 34:28.

„Rungtynės ėjosi sunkiai. Pradėjome lengvai ir manau, kad galėjome turėti lengvas rungtynes, tačiau keletas klaidų, užtikrintas ir be klaidų varžovų puolimas neleido mums atitolti ir, jei ne antrojo kėlinio spurtas, galėjome turėti didelių bėdų. Liūdėti nėra ko, manau, kad sezonas visai geras. Rungtynes šitas paskutines irgi geriau laimėti, nei pralaimėti. Viską sezone laimėti yra labai sunku, gaila, nepavyko, bet yra ko siekti“, – po bronzinio finalo komentavo Klaipėdos „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.

„Beveik keturiasdešimt penkias minutes vyko gana įdomi ir lygi kova. Bet mes tą laiką turėjome būti priekyje kokiais 5-6 įvarčiais, bet patys sau prisidarėme bėdų su realizacija – buvo daug nepataikytų metimų, pirmame kėlinyje nepataikėme trijų baudinių. Dėl šito dalyko mes visą sezoną kentėjome ir dėl to paskendome ir mažajame finale. Antrojo kėlinio viduryje „Dragūnas“ pabėgo dviem įvarčiais, paėmiau minutės pertraukėlę, bandėme nuraminti žaidėjus, įplieksti ramybės, dėliojome taškus, kaip galėtume atakuoti. Bet vėl pakišo koją noras kuo greičiau perlaužti rungtynes. Skubėdami padarėme klaidų, per kurias „Dragūnas“ mus nubaudė ir nuėjo į priekį neatsisukdami“, – komentavo Kauno „Granito-Kario“ strategas Vaidotas Grosas.

Sužaidus paskutines šio sezono Lietuvos rankinio lygos rungtynes, buvo įteikti komandiniai ir individualūs prizai žaidėjams. Į geriausiųjų sąrašą pateko ir du Klaipėdos komandos atstovai – geriausiu sezono linijos žaidėju buvo išrinktas Benas Butkus, naudingiausiu žaidėju pripažintas Deividas Virbauskas.

STATISTIKA

„Dragūnas“: Žanas Gabrielius Virbauskas – 10, Laurynas Simonavičius ir Deividas Virbauskas – po 7, Benas Butkus – 5, Danylo Hlushak – 4, Lukas Juškėnas – 1.

„Granitas-Karys“: Mantas Sturonas – 6, Tadas Bučinskas – 5, Arminas Stankūnas – 4, Aurimas Balčiūnas ir Marius Kairys – po 3, Vladas Tomkevičius ir Karolis Grigas – po 2, Martynas Giedraitis ir Lukas Gurskis – po 1.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo Baltijos rankinio lygos bronzą

Savaitgalį Estijoje vykusiame Baltijos rankinio lygos finalo ketverte vienintelė Lietuvai atstovavusi komanda – Klaipėdos „Dragūnas“ – paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo bilietą į Baltijos rankinio lygos finalo ketvertą

Šeštadienį vyko antrosios Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp Klaipėdos „Dragūno“ ir „Mistra“ (Estija) komandų. Aršiai kovoję estų rankininkai savoje ...
2024-03-30
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

Lietuvos rankinio federacijos taurės finale – Klaipėdos „Dragūno“ triumfas

Klaipėdos „Dragūno“ ir Kauno „Žalgirio“ rankininkių pergalėmis sekmadienį baigėsi Utenoje vykęs Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalo ketvertas. Tiek ...
2024-02-04
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This