P0

Regionas

Prie jūros atveš jos dar nemačiusius vaikus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-24


Regionines profsąjungas vienijanti Lietuvos žemės ūkio darbuotojų profesinių sąjungų federacija (RPF) kartu su Kaišiadorių vyskupijos Carito įsteigtais Paparčių šv. Juozapo šeimos namais bei Klaipėdos rajono savivaldybe rengia socialinę akciją „Labas, jūra“.

„Per tuos karantinus, visokius virusus, jų mutacijas, vakcinacijas ir maršus mes pamiršome vaikus. Tuos vaikus, kuriems labiausiai trūksta dėmesio. Vaikus, kuriems labiausiai reikia ne žaislų, ne dovanų, ne paramos, bet artimo žmogaus, šilumos ir tik jam skirto laiko. Prieš keletą metų prezidentės iniciatyva kartu su nevyriausybinėmis organizacijomis į mūsų pajūrį būdavo vežami vaikai iš globos namų, šeimos namų ir kitų socialinių įstaigų. Traukiniu į pajūrį važiuodavo tie vaikai, kurie dar niekada nematė jūros. Ir tas pirmasis kartas – kelionė traukiniu ir jūra – jiems įsirėždavo visam gyvenimui“, – pranešime cituojamas RPF pirmininkas Audrius Gelžinis.

Šiemet gegužės 29 d. akcijoje dalyvaus ir jūros nemačiusius vaikus priims Karklės vaikų stovykla „Žilvitis“, maitinimą užtikrins privačios organizacijos, geltonuosius autobusiukus vietiniam susisiekimui suteiks Klaipėdos rajono savivaldybė, edukacinę programą vaikams parengė Pajūrio regioninio parko direkcija, o žaidimus organizuos lauko pedagogikos darželio „Miško darželis“ auklėtojos ir auklėtiniai.


  2021-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt