P0

Aplinkosauga

Už du karšius – daugiau nei 600 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-24


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos ir Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai savaitgalį vykdė reidą Klaipėdos ir Šilutės rajonuose. Jo metu nustatyti trys pažeidėjai.

Viename Klaipėdos rajono kaime aplinkosaugininkai patikrino sodybą ir kieme po medžiais rado paslėptą guminę valtį, po kuria gulėjo maišas draudžiamų ne mėgėjų žvejybos įrankių, statomųjų tinklų. Sodybos šeimininkui gresia bauda iki 200 eurų.

Kitame Klaipėdos rajono kaime aplinkosaugininkai pastebėjo jau gerai pažįstamą asmenį, žvejojantį dugnine meškere. Pamatęs pareigūnus jis spruko, o sulaikytas prisipažino, kad žvejojo neturėdamas žvejo mėgėjo bilieto ir pagautus du karšius paslėpė šiltnamyje. Pažeidėjui gresia bauda iki 60 eurų ir teks atlyginti 600 eurų žalą žuvų ištekliams, nes žvejota Minijos ichtiologiniame draustinyje.

Šilutės rajone pareigūnai, turėdami informacijos, patikrino sodybą ir rado 8 tinklus. Sodybos šeimininkas patrauktas administracinėn atsakomybėn, jam gresia bauda iki 200 eurų, tinklai paimti.


  2021-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt