P0

Regionas

Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamino nugalėtojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-25


Prieš kelias savaites vykusio respublikinio „Atliekų kultūros“ egzamino metu savo žinias tikrinosi ir Klaipėdos rajono gyventojai. Geriausiai pasirodžiusiems šią savaitę įteikti ir rajono savivaldybės įsteigti prizai.

Mažiausiųjų 1–4 klasių kategorijoje geriausiai pasirodė Kretingalės pagrindinės mokyklos 3A klasės mokiniai Agota Karvelytė ir Jonas Mikutavičius. Mažieji egzamino dalyviai žinojo 12 atsakymų iš 15.

Tarp vyresniųjų klasių moksleivių teisingai į 21 klausimą iš 30 atsakė Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos dešimtokė Monika Šaulytė ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos penktokas Žygimantas Daugėla.

Suaugusiųjų kategorijoje rajono lyderiu tapo Jevgenijus Viazko, pateikęs 24 teisingus atsakymus.

„Atliekų kultūros“ egzamino nuoroda internete bus aktyvi visus metus – pasitikrinti savo žinias gali kiekvienas norintis.


  2021-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt