Ieškojo brakonieriavimo įkalčių – aptiko naminės (1)

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-05-26

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai kartu su Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos specialistais, tikrindami informaciją dėl galimo brakonieriavimo, apsilankė vienoje Klaipėdos rajono Gručeikių kaimo sodyboje.

Sodybos šeimininkų paklausus, ar sodyboje turi draudžiamų daiktų, šie atrakino garažo duris ir pasiūlė patiems įsitikinti, kad tokių neturi. Į garažą užėję pareigūnai, draudžiamų žvejybos ir medžioklės įrankių nerado, tačiau jų dėmesį patraukė patalpoje tvyrojęs specifinis naminės degtinės kvapas.

Užlipus kopėčiomis į antrą garažo aukštą, rasta daug plastikinių ir stiklinių, 0,33 – 10 l talpos butelių, kuriose buvo skysčio – galimai, naminės degtinės.

Apklausiamas, anksčiau į policijos akiratį nepakliuvęs, 1946 m. gimęs sodybos šeimininkas aiškino, kad naminės degtinės įsigijo prieš kelis dešimtmečius, savo reikmėms – esą gaminosi įvairius žolelių ir vaisių užpilus, kuriuos naudojo sveikatinimosi tikslais.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, jų skiedinių, ar aparatų jiems gaminti laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Tuo metu kitoje Klaipėdos rajono sodyboje reido metu buvo rasti ne mėgėjų žvejybos įrankiai – aštuoni statomieji tinklai. Ne kartą už brakonieriavimą baustam asmeniui dabar gresia iki 200 eurų bauda, tinklai iš jo paimti. Policijos pareigūnai savo ruožtu atkreipė dėmesį, kad pažeidėjas rūko kontrabandines cigaretes – už tai asmuo patrauktas administracinėn atsakomybėn.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Ieškojo brakonieriavimo įkalčių – aptiko naminės” komentarų : 1

  1. Sanitaras parašė:

    Plataus profilio pažeidėjas. Dar paaiškės, kad augina kanapes, laiko nelegalų ginklą, turi tris žmonas, nemoka alimentų ir šiukšles veža į mišką

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Klaipėdos rajone - mokymai apie pagalbą senjorams

Klaipėdos rajone vykdomas „Senjoro“ organizacijos projektas, skirtas skatinti bendruomenių narius rūpintis pensinio amžiaus senjorais ir asmenimis, turinčiais negalią, kurie gyvena ...
2024-06-07
Skaityti daugiau

Regionas

Avarijose nukentėjo keturi asmenys, du iš jų - nepilnamečiai

Pirmadienį Klaipėdoje ir regione eismo įvykiuose sužaloti keturi asmenys, tarp jų du – nepilnamečiai. Apie 8.06 val. Klaipėdoje, Šiaurės pr. ...
2024-06-04
Skaityti daugiau

Regionas

Klaipėdos rajone - daugiau pinigų gyventojų idėjoms įgyvendinti

Rugpjūčio 1-ąją gyventojai jau penktą kartą vėl bus pakviesti teikti savo idėjas Klaipėdos rajonui. Pasak rajono savivaldybės pranešimo, nuo pirmojo ...
2024-06-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This