P0

Miestas

Botanikos sodas kviečia į „Pavasario alasą“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-27


Klaipėdos universiteto (KU) Botanikos sodas kviečia į tradicinį gegužės renginį „Pavasario alasas“. Renginys skiriamas šeimoms ir vyks gegužės 28 d., penktadienį, nuo 16 iki 20 val. Įėjimas į renginį – nemokamas, tačiau dėl tebegaliojančių karantino ribojimų būtina lankytojų registracija.

Renginio metu KU Botanikos sodo kolektyvas supažindins su naujomis veiklomis ir augalų istorijomis. Klaipėdos lėlių teatras atskleis paslaptis „Lėlių teatro magija”. Kuršių nerijos nacionalinio parko atstovai pristatys naują edukaciją apie moliuskus. Gėlininkė Ksenija parodys, kaip sukurti nevystančią gėlę, o aromaterapeutė Ilona palydės į kvapų pasaulį. Vyks gongų muzikos ir garsų seansas „Garsų kalba“, pajudėti pakvies KU Sporto klubas, o po sporto lauks protmūšis apie augalus ir meną. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklių herojai mokys dainuoti operą. Neringos miško architektūros Nidos meno kolonijos atstovai pristatys dvi vaikiškas knygas „Miškas ir mažas“ ir „Slaptoji kerpių knyga“ gros ir dainuos „Vox Populi” atlikėjai.

Registracijos formą pildyti čia.


  2021-05-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt