P0

Regionas

Mokslo metus visi Klaipėdos rajono moksleiviai baigs mišriu būdu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-27


Atsižvelgiant į mažėjantį sergamumo koronavirusu rodiklį, nuo birželio 1 d. Klaipėdos rajone mokytis mišriu būdu be testavimo galės ne tik pradinukai, bet ir 5–11 klasių mokiniai. Mokinių testavimas, kaip ir iki šiol, rajone bus tik rekomenduojamas.

Anot savivaldybės pranešimo, Klaipėdos rajono ugdymo įstaigos raginamos ugdymo procesą sudėlioti taip, kad galimybę grįžti į kontaktinį ugdymą turėtų visos klasės.

„Paskutinėmis mokslo metų savaitėmis atsirado galimybė grąžinti visus vaikus į kontaktinį ugdymą. Iš pokalbių su tėvais ir mokiniais žinau, kad vaikai jau pasiilgę įprasto gyvenimo, jiems reikia gyvo bendravimo su mokytojais, bendraklasiais, todėl kviečiu mokyklų vadovus rasti būdų, kad kontaktinis ugdymas paskutinėmis savaitėmis taptų prieinamas visiems 1–11 klasių mokiniams“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Kai kuriose mokyklose grąžinti į klases visų vaikų vienu metu dėl mokyklų dydžio, norint įvykdyti visus saugumo reikalavimus, nepavyks, tačiau tokių mokyklų vadovai žada taikyti rotacijos principą. Apie tai, koks mišraus ugdymo grafikas bus sudėliotas kiekvienai klasei, tėvus informuos pati mokykla.

Nors testavimas norint grįžti mokytis į klases nebebus privalomas, Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė kviečia elgtis atsakingai ir sutikimą jau pasirašiusius tėvus, leisti testuoti savo vaikus – kad būtų galima suvaldyti židinius, jeigu profilaktinio testavimo metu būtų nustatomas koronaviruso atvejis.

Šiuo metu Klaipėdos rajone sergamumo COVID-19 rodiklis 100 tūkst. gyventojų siekia 185,2 atvejo.


  2021-05-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt