P0

Regionas

Apdovanoti labiausiai garsinę rajono vardą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-31


Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas apdovanojo verslo, kultūros ir švietimo žmones bei bendruomenes – tuos, kurie 2020 metais labiausiai prisidėjo prie rajono sėkmės ir garsinimo. Jiems įteikti tradiciniai „Pajūrio medžiai“ – gintaru inkrustuotos rankų darbo statulėlės.

Švietimo kategorijoje už inovatyvią ir atsidavusią veiklą karantino laikotarpiu padėka atiteko Klaipėdos rajono švietimo centrui. Parodyta lyderystė ir susitelkimas, noras padėti kitiems ir išeičių ieškojimas išskiria šį švietimo centrą visoje Lietuvoje, jo darbuotojai – atsidavę profesionalai, verti padėkos ir pagarbos.

Už Mažosios Lietuvos krašto tradicijų puoselėjimą ir lietuvininkų tarmės sklaidą padėka skirta Virginai Asnauskienei. Rajono savivaldybės nuotr.

Bendruomenių kategorijoje už metų projektą „Mažoji kultūros sostinė – 2020“ apdovanojimas keliauja visai Veiviržėnų bendruomenei– kultūros centrui, gimnazijai, bendruomenei ir visiems kitiems, prisidėjusiems prie kultūros sostinės renginių. Kokybiški, išskirtiniai renginiai, kurie pritraukė ne tik rajono, bet ir aplinkinių savivaldybių gyventojus, paskleidė žinią apie Veiviržėnus kaip apie kultūros židinį.

Verslo kategorijoje už socialiai atsakingą veiklą mero padėka atiteko UAB„Mida LT“. Tai viena iš daugiausiai mokesčių ir kitų įmokų sumokanti rajono įmonių, kuri nepamiršta ir aplinkinių. Šiemet įmonė suteikė paramą neįgalius vaikus auginančios mamoms, taip pat parodė rūpestį ir dėmesį buvusiems darbuotojams, esantiems pensijoje, kuriems suteikė priemonių, reikalingų saugotis nuo COVID-19. Įmonė taip pat investuoja į ekologiškus sprendimus gamyboje, bendradarbiauja su mokslininkais.

O kultūros kategorijoje už Mažosios Lietuvos krašto tradicijų puoselėjimą ir lietuvininkų tarmės sklaidą šalyje ir už jos ribų padėka skirta Virginai Asnauskienei. Moteris – tikra savo krašto patriotė, kuri kiekvieną, norintį sužinoti daugiau apie Mažosios Lietuvos kraštą, priima kaip artimą. Jos atsidavimas darbui, energija, aktyvi veikla – pavyzdys, kuriuo užsikrečia ir aplinkiniai.

„Tradicinį mero padėkos vakarą teko atšaukti dėl pandemijos. Tačiau nominantus išrinkome, tik užtrukome su apdovanojimais, nes reikėjo laukti, kol karantino sąlygos leis tą padaryti. Turime prisiminti, kad už kiekvieno atlikto darbo ar pasiekimo stovi žmonės, organizacijos, garsinantys mūsų rajono vardą ir dedantys pastangas, jog jis būtų matomas ir lyderiautų šalyje”, – pranešime spaudai cituojamas Klaipėdos rajono meras B. Markauskas.


  2021-05-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt