P0

Švietimas

Teismo vitrinoje – vaikų darbų paroda „Mano saugi vaikystė“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-31


Klaipėdos apygardos teismo vitriną papuošė teismo organizuoto konkurso „Mano saugi vaikystė“ dalyvių piešiniai.

Ruošdamasis birželio 1-ąją minimai tarptautinei Vaikų gynimo dienai, teismas praneša dar balandžio mėn. paskelbęs piešinių konkursą, kuriame dalyvavo Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos ir Vitės progimnazijos  2-4 klasių mokiniai.

Pradinukai piešiniuose perteikė saugios vaikystės suvokimą: didžiojoje dalyje darbų buvo vaizduojamas kartu su šeima leidžiamas laikas, kiti piešė pramogas su draugais, taip pat pavaizduotas vaiko suvokimas apie vaikystę pandemijos laikotarpiu.

Iš konkursui pateiktų keturių klasių piešinių buvo atrinkti 4 laimėtojai, kuriems įteikti diplomai bei kvietimai į kino teatrą, o visiems dalyvavusiems perduotos padėkos. Geriausiu pripažinto piešinio autorės klasė, pasibaigus karantinui, bus pakviesta į ekskursiją po teismą.

Paroda iki birželio mėn. vidurio pabaigos bus eksponuojama Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje, esančioje Herkaus Manto, S. Daukanto ir Ligoninės gatvių sankirtoje. Kviečiame pasigrožėti!

Artėjant Vaikų gynimo dienai Klaipėdos apygardos teismo darbuotojai prisidėjo prie Nacionalinės teismų administracijos inicijuotos gerų darbų vaikams akcijos, kurios metu aukojo knygas, lavinamuosius žurnalus, skirtus Agentūros visos Lietuvos vaikai Klaipėdos fondui ir Vaikų raidos centrui bei rinko lėšas, iš kurių buvo nupirktas paspirtukas apie jį svajojusiam Klaipėdos apskrityje gyvenančiam vaikui.


  2021-05-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt