P0

Verslas

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai – ir klaipėdiečiams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-01


Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija paskelbė kasmetinius „Lietuvos eksporto prizo“ apdovanojimų laimėtojus.

„Lietuvos eksporto prizas“ skirtas AB „Limarko laivininkystės kompanija“. Visas pajamas eksporto rinkose uždirbanti bendrovė praėjusiais metais augo 6,6% iki 13,3 mln. EUR. Prie kompanijos plėtros prisidėjo įsigyti du laivai-refrižeratoriai, dažniausiai dirbantys Atlanto vandenyne.

Praėjusiais metais „Limarko“ konteineriniame laive „Sonata“ buvo sumontuota naujausius aplinkosaugos reikalavimus atitinkanti balastinių vandenų valymo sistema, o šiemet į tokių priemonių diegimą dar penkiuose laivuose bendrovė planuoja investuoti apie 1,5 mln. EUR.

Asociacija skyrė ir „Darbo žvaigždes“ – dar 1939 m. įsteigtą apdovanojimą Rūmų nariams. Jis įteikiamas regionų verslininkams ir darbuotojams, savo idėjomis ir veikla reikšmingai prisidedantiems prie verslo sąlygų šalyje gerinimo. Šiemet šis garbės ženklas skirtas Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariui, „Šiaulių banko“ Klaipėdos regiono vadovui Gražvydui Šimkui

Planuojama, kad apdovanojimai bus įteikti „gyvai” Vyriausybėje, kai tik leis epidemiologinė situacija.


  2021-06-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt