P0

Kultūra

Startavo vasaros prieskoniai: raginama jų ragauti daugiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-04


Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) simfoninio orkestro kamerinės grupės, vadovaujamos vyriausiojo dirigento Tomo Ambrozaičio, koncertas „Mėtų siuita“ paskelbė kamerinės muzikos festivalio  „Vasaros prieskoniai“ pradžią.  

Olesios Kasabovos nuotr.

Koncerte skambėjo W. A. Mozarto Simfonija Nr. 29, A-dur ir  A. Copland  „Appalachian Spring“ trylikai instrumentų (Baletas Martai). Koncertą vedė Gytis Šimelionis. Charizmatiškasis vyriausiasis dirigentas T. Ambrozaitis publikai dovanojo ne tik gražiausių natų muzikinį paveikslą, bet ir įdomias istorijas apie  atliekamus kūrinius.  

Susidomėjusi publika su malonumu nėrė į stebuklingą muzikos garsų pasaulį, o jam pasibaigus orkestro kamerinę grupę apdovanojo audringais plojimais. Muzikantų ir publikos susitikimai visada jaudinantys, o po karantino – ne tik jaudinantys, bet ir maloniai graudinantys.

„Vasaros prieskonių“, pasak KVMT pranešimo, neįmanoma perdozuoti: kviečiama aktyviai jais pagardinti savo vasarą bei vartoti kuo didesniais kiekiais.

Vasaros aromatais pagardintus muzikinius prieskonius birželį klausytojai kviečiami ragauti Klaipėdoje ir Palangoje.

Klaipėdoje festivalis „Vasaros prieskoniai“ į šešis kamerinės muzikos koncertus Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Menų fakulteto koncertų salėje kvies iki birželio 12 dienos, o „Vasaros prieskoniai Palangoje“ birželio 4-25 dienomis vyks Kurhauzo koncertų salėje. Visų koncertų datos – čia.

 

Kultūros straipsnių vidus


  2021-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt