P0

Kultūra

Aguonomis pražydęs solistės Ritos Petrauskaitės rečitalis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-05


Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kamerinės muzikos festivalio „Vasaros prieskoniai“ žaviu akcentu tapo ryškus ir jausmingas solistės Ritos Petrauskaitės (sopranas) rečitalis „Raudonų aguonų gaidos“. 

Olesios Kasabovos nuotr.

Rečitalyje buvo galima išgirsti retai atliekamas Antano Belazaro dainas bei populiarių G. Verdi, Ch. Gounod, G. Donizetti, J. Massenet operų arijas. Solistei koncerte talkino baritonas Mindaugas Rojus bei koncertmeisteriai – Loreta Piaseckienė ir Christopher Cooley. 

Antroje koncerto dalyje publika tarsi pabuvojo Italijoje ar Prancūzijoje. Romantiškose šalyse, kur jausmai tarp dviejų įsimylėjėlių svarbiau už viską. Kai dainuoja R. Petrauskaitė ir jos scenos partneris M. Rojus niekas neabejoja, kad būtina atsiduoti jausmams: jausti, išgyventi ir beprotiškai mylėti. Publika jai siųstą žinutę suprato ir apipylė solistus audringais plojimais. 

R. Petrauskaitės rečitalis vyks ir Palangoje. Solistės gerbėjai birželio 13 d. 18 val. laukiami Palangos kurhauzo koncertų salėje. 

Vasaros aromatais pagardintų muzikinių prieskonių birželį organizatoriai kviečia ragauti Klaipėdoje ir Palangoje. Klaipėdoje festivalis „Vasaros prieskoniai“ į šešis kamerinės muzikos koncertus Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Menų fakulteto koncertų salėje kvies iki birželio 12 dienos, o „Vasaros prieskoniai Palangoje“ birželio 4-25 dienomis vyks Kurhauzo koncertų salėje.  Visų koncertų datos – čia.


  2021-06-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt