P0

Politika

Tautos ir teisingumo sąjungai vadovaus P. Gražulis, jo pavaduotojas – N. Puteikis (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-05


Šeštadienį Vilniuje Vingio parke vykusiame Centro partijos – tautininkų suvažiavime susijungė trys politinės organizacijos: Centro partija, P. Gražulio judėjimas „Už Lietuvą – vyrai!” ir Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjunga.

Naujoji politinė jėga pavadinta Tautos ir teisingumo sąjunga. Jos pirmininku išrinktas Seimo narys Petras Gražulis, pavaduotoju – klaipėdietis Naglis Puteikis.

Pranešime spaudai teigiama, jog naujoji politinė jėga remsis tradicinėmis tautinėmis vertybėmis ir atstovaus šios pakraipos gyventojų interesams.

Teigiama, jog naujoji politinė jėga turi 7000 narių ir esą artimiausiu metu prie jos dar prisijungs bent dvi tradicinėms tautinėms vertybėms atstovaujančios partijos.

„Kviesdami visus Lietuvos piliečius, politines partijas, tautines, patriotines, visuomenines organizacijas, savivaldybes ir kaimo bendruomenes bei visus geros valios žmones susivienyti bendram tikslui – tradicinės šeimos, tautinių bei krikščioniškų vertybių puoselėjimui ir saugojimui, kovai už teisingumą, įsipareigojame veikti, kad Seime nebūtų priimtas Partnerystės įstatymas, nebūtų ratifikuota Stambulo konvencija, nebūtų stumiami LGBT propagandos, prostitucijos legalizavimo, narkotikų ir alkoholio liberalizavimo įstatymai”, – rašoma pranešime spaudai.


  2021-06-05

  2 komentarai “Tautos ir teisingumo sąjungai vadovaus P. Gražulis, jo pavaduotojas – N. Puteikis”

  1. AvatarSmėlis (IP: 213.197.131.231)

   Turime pripažinti, kad Puteikis gudriai pasielgė. Gavęs partiją, neturėdamas gabumų organisuoti darbų ir valdyti, klausydamas ninočkos, partiją suskaldė. Supratę, kad liko prie suskimusios geldos, nes liko tik partija-pavadinimas, be veikenčių partiečių, vien statistai, kurie galimai nežino, kad yra partijoje. Dabar padarė pirmininku Gražulį, taip atsikratė “krovinio” . Gražulis džiūgauja, tapo pirmininku, kai supras kokį gavo “krovinį”, nemanau, kad džiaugsis. Manau amen šiam junginiui, netikiu, kad ištrauks iki savivaldybės rinkimų.

  2. Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

   kažkada matytas filmukas. Pastatė chebrutė laivą. Pavadino “Pobeda”, Bet dar beleidžiant į vandenį pirmos dvi raidės nukrito. Tiksliai neatsimenu kaip buvo toliau, bet lyg ta pirma laivo kelionė buvo ir paskutinė. AMEN.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt