P0

Vasara

Bibliotekoje – vaikų vasaros poilsio programos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-07


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia 7-12 metų vaikus dalyvauti organizuojamoje vaikų vasaros poilsio programoje „Žalioji biblioteka“.

Šiemet numatytos dvi programos dalys, vyksiančios skirtinguose bibliotekos padaliniuose.

7-10 metų vaikams skirta „Žalioji biblioteka“ vyks Giruliuose (Šlaito g. 10A). Čia numatytos penkios pamainos. Užsiėmimų programa orientuota į vaikų emocinę gerovę pasitelkiant psichologijos ir meno sritis: edukaciniai-kultūriniai renginiai, fizinio aktyvumo užsiėmimai, „protinė“ mankšta su knyga, stalo ir lauko žaidimais, išmaniais įrenginiais ir kt. Vaikai mokysis tapyti ant stiklo, dirbti su modelinu, kurti 3D modelius iš popieriaus, „papjė mašė“ technikos; kurti dekoracijas, personažus, bei scenarijus įvairių formų teatrui. Veiklos organizuojamos Girulių bibliotekoje ar jos kieme, rengiamos ekskursijos prie jūros ar į mišką. Vadovė – Irina Tabak. Registracija tel. (8 46) 313438.

10-12 metų vaikams skirta patyriminė programa „Jaunasis gamtos mylėtojas“, kuri vyks Jaunimo bibliotekoje (Tilžės g. 9). Ji bus vykdoma dviem pamainomis. Tai programa, apjungianti edukacijas naujai įsikūrusioje „Monų“ laboratorijoje ir mokslo eksperimentus gamtoje. Jaunieji atradėjai semsis praktinių žinių ir lavins daugybę gyvenime praversiančių įgūdžių, pažins įvairias technikas/amatus ir technologijas. Jie drožinės, pjaus, šlifuos, dažys, lakuos, gamins žvejybinius masalus, lesyklėles paukščiams, augins savo daržą, kursime papje maše kaukes, dekoruos maišelius ir daug daug kitų monų. Taip pat vaikai bus mokomi taupyti ir saugoti gamtą. Veiklos organizuojamos bibliotekoje ir šalia esančiame kieme. Vadovė – Aušrinė Karalienė. Registracija tel. (8 46) 314728.

Vienos pamainos užsiėmimų kaina -30 eurų (būtinas skaitytojo bilietas).


  2021-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt