P0

Uostas ir jūra

Kalbama apie galimybę atnaujinti konteinerių paskirstymo veiklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-07


Pasaulinės laivybos milžinės „Mediterranean shipping company“ (MSC) vadovai teigia, kad jų siekis yra atnaujinti konteinerių paskirstymo veiklą Klaipėdos uoste, tvirtina Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, kurios vadovas Algis Latakas su šios laivybos kompanijos vadovybe nuotoliniame susitikime aptarė konteinerių srautų perspektyvas Klaipėdos uoste.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Įvardyti tam tikri dalykai, kurie yra būtini – mes įsiklausome ir esame pasiryžę į juos atsižvelgti. Perspektyvoje mūsų požiūriai sutampa“, – pranešime cituojamas A. Latakas.

Nuotoliniame susitikime su Klaipėdos uosto vadovu dalyvavo MSC generalinis direktorius Soren Toft‘as, kapitonas Raffaele Porzio, MSC viceprezidentas ir Ammar Kannan, „Terminal Investment Limited“ (TIL) generalinis direktorius. Jie esą akcentavo, kad viena iš svarbiausių sąlygų, siekiant atnaujinti konteinerių paskirstymo centrą, yra tinkami uosto parametrai, pakankamas gylis didiesiems laivams.

MSC yra viena iš konteinerinės laivybos linijų lyderių pasaulyje, savo atstovybes turinti 155 valstybėse. Jai šiuo metu priklauso daugiau kaip 500 laivų. MSC grupei priklausanti TIL turi 65 konteinerių terminalus visame pasaulyje, taip pat ir Klaipėdos uoste veikiančią LKAB „Klaipėdos Smeltė“.


  2021-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt