P0

Mums rašo

Klaipėdiečiai pasisakė prieš įvairaus pobūdžio diskriminaciją

Atvira Klaipėda

Kirilas Oeno
2021-06-07


Šeštadienį Atgimimo aikštėje surengta protesto akcija prieš diskriminaciją siųsta žinia, kad uostamiestyje nelieka vietos užgauliojimams, patyčioms ir emociniam ar fiziniam smurtui prieš žmones dėl jų tapatybės: seksualinės orientacijos, rasės, lyties, tautybės.

Klaipėdoje, lyginant su mūsų šalies sostine Vilniumi, yra kur kas gajesnė diskriminacijos problema. Klaipėda šiek tiek atsilieka, tačiau turi potencialo augti. Klaipėdoje jaučiamos neigiamos nuostatos juodaodžių, žydų, taip pat kitų tautybių tokių kaip rusų arba ukrainiečių asmenų atžvilgiu. Net žmonės, kurie atrodo kitaip nei likę, pajaučia visuomenės atstūmimą.

Dėl to ir rengtas šis mitingas, kad parodytume žmonėms, kurie jaučiasi diskriminuojami, kitoniški, kad mes juos palaikome, esame kartu.

Mitinge dalyvavo iki 30 žmonių. Atvyko ir šeimos su vaikais. Jokių konfliktų nebuvo. Žmonės šoko pagal dainas, kurios skatino nebijot būti savimi.


  2021-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt