P0

Regionas

Socialinės rizikos šeimose gyvenantiems vaikams – įmonių parama

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-07


Minint Vaikų gynimo dieną Klaipėdos rajono paramos šeimai centrą pasiekė 200 šypsenų dėžučių – būtiniausių higienos ir kanceliarinių prekių rinkiniai, skirti paramos gavėjų sąrašuose esančių šeimų vaikams.

Šis Klaipėdos senamiesčio ROTARY klubo inicijuotas projektas jau tapo tradiciniu, o šiemet išdalintų dėžučių skaičius – dvigubai didesnis nei pernai. Pusę jų padovanojo Klaipėdoje veikianti maisto pramonės įrenginių gamintoja „Lavango Engineering LT“.

Klaipėdos senamiesčio ROTARY klubo prezidentės Kristinos Zibalienės teigimu, šypsenų dėžutėse vaikus pasiekia patys reikalingiausi daiktai, nes kiekvienais metais atsižvelgiama į išsakytus pageidavimus.

ą`Projekte identifikuotos priemonės, kurios daugeliui atrodo tokios įprastos, tačiau kai kuriems visgi neprieinamos. Dėžutėse, suskirstytose pagal amžių ir lytį, vaikai randa burnos ir kūno priežiūros priemonių, apatinio trikotažo, vitaminų, kanceliarinių prekių. Suruošti skirtingas dėžutes pagal amžių tapo daug laiko reikalaujantis darbas, tačiau toks kelias pasirinktas norint kuo labiau ją priartinti prie realaus poreikio. Pavyzdžiui, šiemet pridėjome papildomai apatinių marškinėlių, vyresniems vaikams yra papildomų kanceliarinių priemonių. Labai džiaugiamės besitęsiančiu bendradarbiavimu Klaipėdos rajono paramos šeimai centru ir „Lavango Engineering LT“, – sako K. Zibalienė.

Ne pirmus metus prie „Šypsenų dėžučių“ projekto prisidedančios „Lavango Engineering LT“ vadovas Jevgenij Sakovskij sako, kad savo pavyzdžiu norėtų „užkrėsti“ kuo daugiau neabejingų bendruomenės narių.

„Glaudus ryšys ir bendradarbiavimas su vietos bendruomenėmis yra svarbi mūsų verslo filosofijos dalis, prisiimame atsakomybę kaip šios bendruomenės nariai. Norime prisidėti prie jos gerovės ir padėti tiems Klaipėdos rajono bendruomenės nariams, kuriems šios pagalbos labiausiai reikia. Dėl šios priežasties jau ne pirmus metus prisidedame prie „Šypsenų dėžučių“ projekto ir kviečiame tą padaryti visus galinčius“, – sako J. Sakovskij.

„Lavango Engineering LT“ aktyviai dalyvauja ir kitose Klaipėdos senamiesčio ROTARY klubo iniciatyvose – pernai įmonės paramos dėka Klaipėdos regos ugdymo centre pavyko įrengti lauko muzikinį instrumentą „Vaivorykštės valtis“, kuriuo vaikai gali tobulinti savo muzikinius gabumus bei Brailio rašomąją mašinėlę. Įmonė prisidėjo ir prie projekto „Pirmoji kuprinė“ – ergonomiškos kuprinės pirmokams, pripildytos būtinų daiktų ir priemonių mokyklos startui, kurios per Klaipėdos „Maisto banką“ pasiekė tuos pirmokus, kurių galimybės įsigyti šių priemonių savomis lėšomis yra ribotos.


  2021-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt