P0

Sportas

Tarp kaimiškų metimų daugiakovės varžybų prizininkų – ir klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-07


26-osiosiose kaimiškose metimų daugiakovės varžybose Klaipėdos miesto veteranų sporto klubo „Ąžuolas” narys Arūnas Andrijauskas iškovojo antrą vietą, o Vytautas Zaniauskas buvo trečias.

Vytautas Zaniauskas

25-erius metus sportininkai rungdavosi Aukštadvaryje, o šiemet šios varžybos buvo surengtos dvejose Lietuvos vietose: metiko Leonardo Varno sodyboje Melagėnuose (Švenčionių rajonas) ir priešingoje Lietuvos pusėje – Klaipėdoje.

Varžybose dalyvavo devyni vyrai ir penkios moterys. Iš jų – penki „Ąžuolas” nariai: Svetlana Pugacheva, Arūnas Andrijauskas, Vladas Zaniauskas, Vytautas Zaniauskas ir Egidijus Zaniauskas.

Arūnas Andrijauskas

Pirmąsias vietas užėmė Genovaitė Kazlauskienė (SK „Metikas”), rungtyniavusi Klaipėdoje, ir Melagėnuose metimus atlikęs Saulius Svilainis (LADK 7&10).

Daugiakovę sudaro šešios rungtys: rutulio stūmimas, disko, ieties, kūjo metimai, rutulio metimas per galvą ir rutulio metimas iš priekio. Visi – stūmimas ir metimai atliekami iš vietos. Varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus metikai, o nugalėtojai buvo nustatomi pagal atitinkamą koeficientą.


  2021-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt