P0

Kultūra

Vėl kvies pėdinti į Girulius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-07


Birželio 16-ąją, trečiadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) vyksiantį vasaros kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ atidarymą – vakarą, skirtą V. Mačernio 100-osioms gimimo metinėms. Programą atliks bardas Jonas Baltokas ir aktorė Virginija Kochanskytė.

Klaipėdiečiams ir miesto svečiams biblioteka parengė 12 kultūrinių renginių, kuriais bus paminėti partizano Juozo Lukšos-Daumanto metai, Argentinos kompozitoriaus Astoro Piacolos 100-osios gimimo metinės, prisiminti svarbūs Lietuvos istorijai įvykiai ir asmenybės, laukia išskirtinė muzika ir susitikimai su žinomais rašytojais, aktoriais bei atlikėjais.

Birželio 23 d. biblioteka pakvies į susitikimą su aktore Nijole Narmontaite; birželio 25 d. talentingi Loretos Ramelienės vokalo studijos auklėtiniai (suaugusieji ir vaikai) pradžiugins modernios klasikos koncertu ir dailės darbų paroda „Vasaros preliudija“; birželio 30 d. lauks viešųjų ryšių specialisto, žurnalisto Ryčio Sabo knygos „Gaono kodas“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi.

Liepos 7 d. žiūrovai bus kviečiami į „Poezijos pavasario“ renginį – suokalbį-pokalbį tarp dviejų poetų – Antano Stanevičiaus ir Liutauro Degėsio. Akomponuos Elena Stanevičiūtė. Liepos 14 d. laukia įdomus renginys tiems, kurie domisi Lietuvos praeitimi, pavadintas „Rekonstruota lietuvių tautos istorija“ – vyks pokalbis su doc. Ramūnu Skrivecku, bus pristatoma karo atributikos ekspozicija. Liepos 28 d. numatomas vakaras, skirtas Argentinos kompozitoriaus Astoro Piacolos 100-osioms gimimo metinėms – koncertuos Ingrida Giunter ir styginių kvartetas.

Rugpjūčio 4 d. rengiamas susitikimas su aktoriumi Juozu Gaižausku ir atlikėja Emilija Latvėnaite. Rugpjūčio 11 d. biblioteka kvies į aktoriaus, režisieriaus Kęstučio Macijausko knygos „Debesų žuvys“ pristatymą bei pašnekesius apie teatrą, o rugpjūčio 18 d. numatyta muzikinė literatūrinė programa „Eglė žalčių karalienė“, kurią atliks aktorius Domininkas Malajavas ir operos solistė Viktorija Bakan.

Rugpjūčio 25 d. Virginijaus Pupšio akustinis koncertas užbaigs vasaros renginių programos „Pėdink į Girulius“ repertuarą.

Kultūros straipsnių vidus

Vasarą atvykę į Girulių biblioteką galės pasigrožėti eksponuojama Ramūno Šurkaus fotografijos paroda „Nereali realybė“ ir Oleksij Leonov (Ukraina) skulptūrų paroda „Dvasios kelias“.


  2021-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt