P0

Kultūra

Andrius Mamontovas Klaipėdai ruošia koncertą vandenyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-09


Liepos 31 d. Klaipėdoje Andrius Mamontovas surengs koncertą „Vandenyje“ – jis vyks renovuotoje ir atsinaujinusioje Jono kalnelio erdvėje.

„Šis pasirodymas – Andriaus Mamontovo muziką, šviesų ir vandens stichiją apjungiantis koncertas Klaipėdoje. Jono kalnelio saloje klaipėdiečiai pirmą kartą išvys tokio lygio sceną bei garso aparatūrą, suteikiančią unikalią galimybę klausytis Andriaus dainų ne tik nuo šlaitų bei krantų, bet ir vandenyje, į koncertą atvykus savo vandens plokščiadugnėmis priemonėmis: baidarėmis, irklentėmis, kanojomis, vandens dviračiais. Visi norintys klausytis koncerto vandenyje ir patirti nepamirštamas emocijas, galės įsigyti bilietus su pasirinkta vandens priemone. Mėgstantys atlikėjo dainas klausytis kiek tradiciškiau – bilietus galės rinktis sėdimame sektoriuje arba renkantis stovimus bilietus, o atsinešę savo pleduką – užsiimti vietą Jono kalnelio erdvėje ir stebėti koncertą draugų ir bičiulių kompanijoje”, – rašoma pranešime spaudai.

Jono kalnelyje atlikėjas yra koncertavęs 2009 m. kovo 11-ąją.

A. Mamontovas savo „Facebook” paskyroje karantino metu aktyviai bendravo su sekėjais ir fanais, paskelbė keletą įrašų, klausdamas savo auditorijos, kokios jų mylimiausios dainos, kurias jie tikrai norėtų išgirsti koncerte. Klaipėdoje jis tikrai pažadėjo atlikti dainas „Tavo svajonė“, „Kitoks pasaulis“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Laužo šviesa“, „Marso kanjonai“.

Išankstinė prekyba bilietais startuos Kakava.lt platformoje birželio 11-ąją, 12 val.


  Kultūros straipsnių vidus

  2021-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt