P0

Miestas

Karštas vanduo grįžta į klaipėdiečių butus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-09


AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad trečiadienį ryte pabaigė pietinės Klaipėdos miesto dalies šilumos trasų hidraulinius bandymus ir atnaujino šilumos tiekimą.

Šildymo sistemų prižiūrėtojai ir namų administratoriai kviečiami kuo skubiau paruošti namų įvadus ir įrenginius, kad gyventojai ir verslo subjektai galėtų naudotis karšto vandens paslaugomis.

„Bandymai praėjo sėkmingai, magistraliniuose tinkluose viskas gerai, karšto vandens tiekimas atnaujinamas visam miestui. Kvartalų tinkluose dar gali paaiškėti smulkūs defektai, tačiau įprastai tai būna nesudėtingi gedimai, jų sutvarkymui užtenka kelių valandų“, – pranešime pažymi Arūnas Smaguris, „Klaipėdos energijos“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas.

Šalinant gedimus vienas kitas pastatas laikinai gali būti atjungiamas nuo šildymo sistemos. Apie tokius atvejus „Klaipėdos energija“ iš anksto informuos pastatų savininkus ir valdytojus, taip pat ši informacija skelbiama www.klenergija.lt

Jeigu jūsų name ar biure nėra karšto vandens, apie priežastis kviečiama teirautis pas namo administratorius ir šildymo sistemų prižiūrėtojus – jie atsako už šilumos patekimą į namą. Kas aptarnauja konkretų namą, galima sužinoti čia.


  2021-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt