P0

Spyglys

Paliko konservatorius* (4)

Spyglys
2021-06-09


Trečiadienį stebėdamas nuotolinį mūsų miestelio Tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdį Spyglį atkreipė dėmesį, kad vyriausiasis finansininkas Aidas Kaveckis, ko gero, apleido arba buvo paprašytas apleisti konservatorių gretas.

Tai aiškiai liudijo jo zūmo ekrano užsklandos logotipas, kurio bent jau Spygliui niekaip nepavyko iššifruoti. Kad ta nauja A. Kaveckį priglaudusi politinė jėga neturi nieko bendro su konservatoriais – faktas, juk tokios pakraipos kregždutės tikrai į kairę neskraido. Ten mūsų politinėje padangėje suka tik gandrai.

Spyglys taip pat turi versiją, kodėl A. Kaveckis atsisveikino su konservatoriais arba išprašytas. Užtenka tik prisiminti pažadus kolegoms apie balsavimą dėl didesnės parkingo rinkliavos ir po to sekusį nusimuilinimą iš Tarybos posėdžio.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-06-09

  4 komentarai “Paliko konservatorius*”

  1. Avatar+- (IP: 88.118.167.96)

   O aš galvoju , kad Aidas Kaveckis vienas protingiausių šios kadencijos Tarybos ir Konservatorių narių . Taip kad ponas Aidai , jei Tamstą pastebi , tai reiškia esi matomas.
   Atsimename Aido ir pono Aloyzo Kuzmarskio Šaunų poelgį , investavus savo lėšas Meridiano išsaugojimui .
   Miesto Taryboje turtingų ir labai turtingų žmonių yra, bet tokių nėra.

  2. Avatarklaipėdietė (IP: 86.100.172.247)

   na,dar betrūko mums tokio mero

  3. AvatarRita (IP: 188.69.213.172)

   Protingam ir gabiam verslininkui ši į bedugnę krentanti konservatorių-klapčiukų partiją tikrai garbės nedaro Kuo greičiau ją paliks, tuo daugiau šansų laimėti ateinančius meto rinkimus. Balsuosiu ir agtuosiu

   • AvatarSeniai (IP: 88.119.39.225)

    laukiau kiek Kaveckui užteks kantrybės save prievartauti:D). Taigi su tokiais tikrai nekonservatoriškos idealogijos žmogais, susimetusiais su xroniškais vagiais liberastais yra ne tik negarbinga bet ir neįmanoma dirbt.Dar ilgai ištvėrė..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt