P0

Švietimas

Apdovanoti jaunų verslo idėjų iniciatoriai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-10


Skatinant jaunų žmonių ir jauno verslo bendradarbiavimą Klaipėdoje apdovanoti jaunieji verslininkai ir jų pristatytos jaunos bendrovės.

Renginyje „Jaunųjų bendrovių Expo – Jaunimas verslui“, nominuota ir apdovanota 16 jaunų bendrovių. Renginį organizavo Lietuvos verslo kolegija įgyvendinanti jaunimo sostinės „Lyderystės“ platformą kartu su „Junior Achievement“.

„Konkurse dalyvavo jaunosios bendrovės iš Kauno, Alytaus, Klaipėdos, Vilniaus, Ukmergės ir Kretingos. Vertinant pateiktas idėjas pastebėta, kad dauguma bendrovių sukūrė produktus orientuotus į ekologiją ar IT technologijas“, – pranešime cituojamas „Junior Achievement“ koordinatorius Klaipėdoje Edmundas Kvederis.

„Šis renginys yra vienas iš Lyderystės platformos renginių ir pirmasis gyvas renginys po karantininio laikotarpio organizuojant jaunųjų bendrovių expo. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunųjų talentų augimo“, – sako Lietuvos verslo kolegijos Tarptautinių ryšių ir projektų vadovė Samanta Štraupaitė.


  2021-06-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt