P0

Regionas

Endriejavo kultūros centro rekonstrukcijai ieško naujo rangovo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-11


Pavasarį iš UAB „Išskirtinio būsto statyba“ statybvietę dėl esą nevykdomų įsipareigojimų perėmusi Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia naują konkursą Endriejavo bibliotekos ir kultūros namų rekonstravimui.

Sutartį su nauju rangovu tikimasi pasirašyti dar šiais metais, kad darbai būtų pradėti kuo greičiau.

Sutartis su buvusiu rangovu nutraukta šių metų kovą. Teigiama, kad nuo 2018 metų buvęs rangovas atliko tik ardymo darbus, sustiprino pamatus ir uždengė perdangomis rūsį.

Savivaldybė, perėmusi statybvietę savo žinion, per porą mėnesių parengė naujus pirkimo dokumentus, suderino juos su Nacionaline mokėjimo agentūra, nes projektas finansuojamas ir iš ES lėšų, bei šią savaitę paskelbė naują rangos konkursą.

„Kaip jau esu minėjęs anksčiau, Endriejavo kultūros namų ir bibliotekos rekonstrukcijos tikrai neatsisakome. Tai itin svarbus objektas endriejaviškiams, kurie daugybę metų neturi tinkamos erdvės kultūrinei veiklai: repeticijoms, koncertams ar bendruomenės susibūrimams. Labai tikiuosi, kad jokių nesklandumų nebus, konkursas įvyks ir naujas rangovas galės nedelsdamas kibti į darbus“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Naujasis rangovas iš esmės įsipareigos pastatyti naują Endriejavo kultūros centro ir bibliotekos pastatą. Taip pat jame suplanuoti naujas erdves, atskiriant jas pagal funkcijas, įrengti bendro naudojimo patalpas ir įgyvendinti kitus darbus, reikalingus tokiam objektui.

Statant pastatą bus tvarkoma ir jo aplinka: perklojami esami pėsčiųjų takai, įrengiami laiptai, suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovas, bus paženklintos automobilių stovėjimo vietos, numatant vietas neįgaliesiems, įrengiamas teritorijos apšvietimas, buitinių atliekų ir atliekų rūšiavimo konteinerių stoginė.


  2021-06-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt