P0

Švietimas

Mergaitėms – sveikos gyvensenos programa

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-11


VšĮ „Mindify“ kviečia registruotis 9-13 metų amžiaus mergaites bei paaugles į Klaipėdoje šią vasarą rengiamą vaikų dienos vasaros poilsio programą „Sveika, graži, aktyvi!” Programa bus organizuojama trimis pamainomis – liepos 5-9, rugpjūčio 9-13 ir 16-20 dienomis.

Stovyklos tikslas – edukacinių užsiėmimų, konsultacijų pagalba, fizinio aktyvumo veiklomis formuoti sveikos gyvensenos įpročius ir išmokti rūpintis savo sveikata bei estetine veido ir kūno išvaizda.

Švietimo vidus

„Jei domiesi sveiku gyvenimo būdu, seki grožio naujienas, tave domina stilius ir mada bei nori laisvalaikį leisti žaismingai savo bendraminčių rate – ši akademija kaip tik tau!” – sako Laura Preikšaitienė, akademijos veiklų iniciatorė ir veiklų įgyvendintoja.

Penkių vasaros dienų stovykla vyks Klaipėdoje, kulinarijos studijoje „Čiop Čiop”, Trilapio g. 10. Jos patalpos yra pritaikytos mokytis derinti ir ruošti sveikus užkandžius, žaliuosius kokteilius, o šalia esantis Skulptūrų parkas – vesti jogos užsiėmimus ir veiklas gamtoje.

„Šios vasaros stovyklos idėja – profesionalių kineziterapeutų, psichologų, dietistų, kosmetologų, jogos mokytojų komandos pagalba formuoti sveika gyvensena paremtą holistinę asmens gerovės „grandinę”: sveikas paauglys – laiminga šeima – tvari visuomenė”, – teigia L. Preikšaitienė.

Registracija į stovyklą telefonu +370 659 15106 arba el.paštu info@mindify.lt.


  2021-06-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt