P0

Kriminalai ir nelaimės

Važinėja girti kaip pėdai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-12


Policija praneša apie tris Klaipėdos regione užfiksuotos įvykius, kai buvo sulaikyti itin girti vairuotojai, tarp jų – ir viena moteris.

Penktadienį, apie 11.26 val., Klaipėdoje, Reikjaviko g., patruliuojantis ekipažas sustabdė automobilį „Peugeot”, kurio 52 metų  vairuotojui, neturinčiam teisės vairuoti transporto priemonę, nustatytas 2,97 prom. neblaivumas. Vyras uždarytas į areštinę.

Apie 14 val., Kretingoje, Laisvės g., 44 metų automobilio „Suzuki” vairuotoja nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į stovintį automobilį „Volvo” bei iš įvykio vietos pasišalino. Maždaug po 15 minučių Kretingos rajono Rubulių kaime buvo pastebėtas minėtas automobilis „Suzuki”, greta jo stovėjo girta moteris. Ji į alkoholio matuoklį įpūtė 2,57 prom.

Jau po vidurnakčio, 0.45 val., Klaipėdoje, Taikos pr., liudininkas pranešė pareigūnams, jog  automobilį „Audi” vairuoja galimai neblaivus asmuo. 36 metų „Audi” vairuotojui nustatytas 2,22 prom. girtumas. Vairuotojas uždarytas į areštinę.


  2021-06-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt