P0

Konsultacijos

„Gyvai“ jau konsultuoja VMI Klaipėdos klientų aptarnavimo centras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-14


Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo šio pirmadienio lankytojus „gyvai“ jau konsultuoja Klaipėdos klientų aptarnavimo centras. Čia laukiami iš anksto vizitus suplanavę ir tik jiems užsiregistravę bei visų saugumo reikalavimų besilaikantys klientai. Planuojama, kad visi kiti padaliniai, įvertinus dėl Covid-19 pandemijos kintančias karantino sąlygas, atsidarys liepą.

„Pirmiausia laukiame tų klientų, kam iš tiesų būtina atvykti, kas neturi galimybės pasinaudoti mūsų paslaugomis per nuotolį, konsultuotis ir gauti reikiamą pagalbą telefonu”, – pranešime cituojama VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė.

Registruotis vizitui galima bendruoju VMI paslaugų telefonu 8 5 2191 777. VMI rekomenduoja atvykti punktualiai sutartu laiku, bet ne anksčiau nei likus 5-7 min. iki vizito. Registruotis vizitui nebūtina norint tik perduoti specialistams dokumentus – juos atėjus ir toliau bus prašoma palikti tam skirtose dėžutėse.


  2021-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt