P0

Miestas

Pradėjo dirbti naujas „Klaipėdos švenčių” vadovas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-14


Uostamiesčio savivaldybės valdoma VšĮ „Klaipėdos šventės“ pranešė, kad nuo pirmadienio jos direktoriaus pareigas pradėjo eiti Liutauras Galinis.

Tarp tobulintinų „Klaipėdos švenčių” veiklos aspektų Liutautas Galinis išskiria didesnį dėmesį tautinėms mažumoms, neįgaliesiems, populiarių užsienio konceptų įgyvendinimą, renginius ne tik Klaipėdos senamiesčiui, bet ir kitiems Klaipėdos mikrorajonams.

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad buvęs prezidento Gitano Nausėdos patarėjas L. Galinis konkursą laimėjo iš antro karto – pirmajame, kurį buvo laimėjęs tik dvi savaites dirbęs Ovidijus Zibalis, jis buvo likęs antras. 

Pranešime spaudai vienu svarbiausių pirmųjų darbų naujasis įstaigos vadovas įvardina sėkmingą, jau netrukus vyksiančios, Jūros šventės įgyvendinimą.

Liutauras Galinis Vilniaus universitete baigė sociologijos studijas, vadovavo Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Rinkodaros ir komunikacijos skyriui, beveik dešimtmetį dirbo su įvairaus pobūdžio renginiais.

Pasak VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus, pagrindinis siekis einant naujas pareigas – sėkmingai tęsti ir tobulinti įstaigos veiklą, ilgamečiams renginiams suteikti naujų spalvų bei kelti kokybės kartelę, o pačias „Klaipėdos šventes“ paversti autoritetą turinčia, aukščiausios kokybės renginius organizuojančia įstaiga”.

Tarp tobulintinų aspektų, L. Galinis išskiria didesnį dėmesį tautinėms mažumoms, neįgaliesiems, populiarių užsienio konceptų įgyvendinimą, renginius ne tik Klaipėdos senamiesčiui, bet ir kitiems Klaipėdos mikrorajonams.

„Kūryba ir renginiai – visada buvo ir yra didžioji mano gyvenimo aistra. Esu organizavęs įvairius renginius, nuo didžiulių vasaros švenčių, verslo renginių, iki įspūdingo masto areninių projektų. Taip pat visada domėjausi rinkodara ir komunikacija, tad kūriau ir sėkmingai įgyvendinau ne vieną
įmonių rinkodaros strategiją, tačiau, žinoma, didžiausias iššūkis, suteikęs milžiniškos patirties, buvo darbas prezidento Gitano Nausėdos rinkimų kampanijoje, o po jos ir prezidento komandoje”, – pranešime spaudai cituojamas L. Galinis.

Jis G. Nausėdos rinkimų štabe dirbo kartu su uostamiesčio mero žmona Inga Grubliauskienė, ėjusia Klaipėdos rinkimų štabo vadovės pareigas. 

Naujo „Klaipėdos švenčių” vadovo buvo pradėta ieškoti po to, kai  pasitraukė Romandas Žiubrys, šias pareigas ėjęs nuo 2013 m. kovo.

Miesto straipsnių vidus


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2021-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt