P0

Regionas

Kviečia tapti pasieniečiais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-15


Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) kviečia nuo 18 iki 60 metų amžiausLietuvos piliečius tapti pasieniečiais. Šią profesiją asmenys per metus gali įgyti VSAT Pasieniečių mokykloje.

Laukiami sveikatos, fizinio parengtumo, nepriekaištingos reputacijos ir lojalumo valstybei reikalavimus atitinkantys bei įgiję vidurinį išsilavinimą pretendentai. Asmenys, norintys gauti siuntimą dalyvauti atrankoje, iki liepos 18 d. turėtų pateikti dokumentus el. paštu stok@vsat.vrm.lt .

VSAT pareigūnų darbo užmokestį sudaro pareiginė alga; priedas už laipsnį; priedas už tarnybą Lietuvos valstybei stažą; priemokos, mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą ir budėjimą.

Pareigūnams nustatomos kasmetinės atostogos, atsižvelgiant į jų vidaus tarnybos stažą: 22 darbo dienos – ištarnavusiems iki 5 metų; 25 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 5 iki 10 metų; 29 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 10 iki 15 metų; 33 darbo dienos – ištarnavusiems nuo 15 iki 20 metų; 37 darbo dienos – ištarnavusiems 20 metų ir daugiau.

Valstybinė pensija skiriama ir mokama išėjusiems iš tarnybos ir ištarnavusiems 25 ir daugiau metų pareigūnams.

Pareigūnų sveikata ir gyvybė visam jų tarnybos laikui valstybės biudžeto lėšomis privalomai draudžiama nuo nelaimingų atsitikimų tarnyboje, nuo nelaimingų atsitikimų, susijusių su tarnyba, nuo nelaimingų atsitikimų vykstant į tarnybą ar grįžtant iš jos.

Specialias tarnybines užduotis vykdantiems ar atliekantiems tarnybą lauko sąlygomis pareigūnams mokama Vyriausybės nustatyto dydžio maitinimosi išlaidų piniginė kompensacija.

Pareigūnui, kuris pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais, taip pat vyksta į tarnybos vietą ir iš jos, kompensuojamos važiavimo išlaidos, išskyrus išlaidas taksi.


  2021-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt