P0

Verslas

Sugrįš Aludarių dienos festivalis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-16


Tarptautinės Aludarių dienos festivalis, praėjusiais metais dėl saugumo sumetimų Klaipėdoje neberengtas, šiemet sugrįš liepos 17 d.

„Visi matome, kaip greitai, atlaisvėjus ribojimams, prisipildė gatvės ir lauko kavinės – žmonės išsiilgę socializacijos, barų, renginių ir tiesiog kokybiško laiko kartu. Todėl, laikantis visų tebegaliosiančių reikalavimų susibūrimams, šią vasarą vėl esame pasirengę sukurti šventinę nuotaiką ir priminti, kaip mes Klaipėdoje švenčiame Aludarių dieną“, – skelbia festivalio organizatoriai.

Kaip ir įprasta, vienos dienos festivalis vyks „Švyturys Bhouse“ teritorijoje, kurioje išdygs 3 muzikos scenos. Alternatyvios muzikos gerbėjai išgirs „Solo Ansamblio“, „Free Finga“, „Garbanoto“, „Flash Voyage“, „Baltojo Kiro“, „Planeta Polar“ ir kitų žinomų muzikantų pasirodymus. Taip pat stand-up komedijos pasirodymus surengs „Šventinis Bankuchenas“ bei Markas ir Viktoras.

Festivalyje bus galima paragauti įvairiausių pasaulio virtuvių maisto ir sudalyvauti ekskursijose po daryklą. Organizatorių teigimu, kasmet veiklų ir partnerių skaičius gerokai ūgteli, kadangi į festivalį sugrįžta vis daugiau žmonių.

„Pirmajame mūsų Aludarių dienos paminėjime prieš aštuonerius metus sulaukėme 6 tūkstančių dalyvių. Nuo to laiko renginį vis tobulinome, didinome veiklų ir scenų skaičių, todėl vos po kelių metų jau skaičiavome net 22 tūkst. entuziastų, atvykstančių pasiklausyti alternatyvios muzikos, paragauti alaus rūšių iš įvairiausių šalių ir pasimėgauti skirtingų pasaulio virtuvių patiekalais. Paskutinį kartą subūrėme dar daugiau muzikantų, sugalvojome dar daugiau veiklų, pirmieji pristatėme ekologiškas daugkartinio naudojimo taures ir, užtvėrę kelias uostamiesčio gatves netgi 4 scenomis, „užkūrėme“ tikrą festivalį. Į jį atvyko net mūsų seserinių daryklų atstovai iš Niujorko, Stokholmo, Tronheimo ir Londono“, – teigia organizatoriai.

Jei ribojimai iki renginio dienos nepasikeis, festivalis bus atviras visiems dalyviams su galimybių pasu.

Skelbiama, kad šįkart į festivalį bus parduodami bilietai – jų kaina 11,2 Eur. Bilietus platina „Tiketa”.


  2021-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt