P0

Kultūra

Žiūrovų patogumui – Klaipėdos festivalio bilietas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-16


Klaipėdos muzikinis teatras žiūrovams siūlo įsigyti tarptautinio Klaipėdos festivalio bilietą, kuris suteiks galimybę išvysti operą „Skrajojantis olandas“, vienaveiksmių šokio spektaklių premjerą bei išgirsti smuiko virtuozo Maksimo Fedotovo pasirodymą su Klaipėdos valstybino muzikinio teatro simfoniniu orkestru istoriniame Klaipėdos elinge pigiau.  

Klaipėdos festivalio bilietas suteikia 5 eurų nuolaidą kiekvienam bilietui ir galioja perkant tik į tris pasirinktus skirtingus renginius. Prašoma atkreipti dėmesį, jog Klaipėdos festivalio bilietas galioja tik jį įsigijus ir išsikeitus į renginių bilietus pasirinktomis datomis. Pasirinkus renginių datas, jas reikia atsiųsti el. paštu rinkodara@kvmt.lt iki liepos 1 d. ir gausite elektroninius bilietus nurodytu el. pašto adresu. 

Keturi „Skrajojantys olandai“ 

Klaipėdos senajame elinge pristatyta Richardo Wagnerio opera „Skrajojantis olandas“ sulaukė ypač aukštų įvertinimų tiek šalyje, tiek užsienyje, tad šiemet bus rodoma net keturis kartus – liepos 29 ir 31 bei rugpjūčio 1 ir 4 dienomis. 

„Skrajojančiame olande“ dainuos šalyje ir Europoje žinomi, iš Klaipėdos kilę solistai: Almas Švilpa (Olandas), Tadas Girininkas (Dalandas), Sandra Janušaitė (Zenta). Debiutuos ir svečiai iš kitų šalių – Rihards Mačanovskis iš Latvijos (Olandas), Manuela Uhl iš Vokietijos (Zenta), Metropolitan operoje dainavęs – Kristian Benedikt (Erikas). Išgirsite Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro chorą, simfoninį orkestrą, gėrėsitės baleto bei mimanso artistais.  

Žėrinti marių muzika 

Rugpjūčio 6 dieną elinge kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru gros „rusiškuoju Paganini“ Europos spaudoje vadinamass smuikininkas M. Fedotovas.

Koncerto „Elingo ritmu – žėrinti marių muzika“ dirigentas Robertas Šervenikas į pajūrį grįžta su rečiau atliekamais klasikinės muzikos kūriniais: konservatyviojo romantiko Max Bruch koncertas smuikui ir orkestrui, Camille‘io Saint-Saënso „Introdukcija ir rondo capriccioso“ bei Sergejaus Prokofjevo baleto „Romeo ir Džuljeta“, kurio premjerą Muzikiniame teatre išvysite rugsėjį, ištraukomis. 

Rugpjūčio 13 ir 14 dienomis festivalyje vyks dviejų vienaveiksmių šokio spektaklių premjeros – „Stabat mater“ (pagal Giovanni Batista Pergolesi) ir Igorio Stravinskio „Šventasis pavasaris“. Spektaklius Klaipėdoje kuria tarptautinė komanda: choreografas Edward Clug (Slovėnija), choreografo asistentas Gaj Žmavc (Slovėnija), scenografas ir kostiumų dailininkas Jordi Roig (Ispanija), šviesų dailininkas Tomaž Premzl (Slovėnija). Projektui vadovauja žymus šiuolaikinio baleto kūrėjas, Slovėnijos nacionalinio baleto teatro trupės vadovas Edward Clug.  


  2021-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt