P0

Fotoreportažai, Švietimas

Gimnazijoje – bendruomenės šventė: buvo malšinamas gyvo bendravimo alkis

Atvira Klaipėda

Asta Vainorė, „Varpo“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja
2021-06-17


Ketvirtadienį „Varpo“ gimnazijos vidaus erdvės ir kiemas prisipildė mokinių, jų šurmulio, juoko, taip pasiilgto gyvo bendravimo – mokykloje vyko bendruomeniškumo šventė „Kūrybinių atradimų diena“.

Gimnazija yra projekto „Renkuosi mokyti!“ dalyvė ir, dalyvaudama šiame projekte, per dvejus metus siekė pozityvaus pokyčio mokyklos bendruomenės stiprinimo srityje. Tad ši šventė – finalinis dvejus metus trukusios prasmingos kelionės renginys, kurio tikslas – suburti visus kartu, pabendrauti, atliekant įvairias veiklas geriau pažinti vienam kitą ir taip kartu kurti mokyklą, kurioje gera visiems, kurioje noris būti, bendrauti, veikti.

Mokytojai, susigrupavę po du ar tris, siūlė mokiniams tradicines pamokas iškeisti į kitokias ugdančias veiklas. Gimnazistai galėjo rinktis net iš aštuoniolikos pasiūlymų, tarp kurių buvo įvairūs sportiniai užsiėmimai – nuo šokių pamokų iki tinklinio žaidimo, kūrybinės veiklos – iliustravimo dirbtuves, aksesuarų gamyba, taip pat buvo siūlomos diskusijos užsienio kalbomis, pažintinės išvykos, komandos formavimo užduotys, stalo žaidimai ir kitos veiklos.

Švietimo vidus

Šventę vainikavo bendras koncertas mokyklos kieme, kur visus linksmino mokyklos liaudiškos muzikos ansamblis „Joginta“, o gimnazijos direktorė padėkojo šauniausiems gimnazistams, kurie savo darbais tampa sektinu pavyzdžiu kitiems.

Šie mokslo metai dėl nuotolinio mokymosi buvo sunkūs visiems, labiausiai dėl gyvo bendravimo stokos. Tad šitokios veiklos leido ne tik išmokti naujų dalykų ar patobulinti kompetencijas, bet ir gyvai pabendrauti su visos bendruomenės nariais, kuriuos nuo rudens matė tik kompiuterio ekrane. Tiek mokiniai, tiek mokytojai buvo labai pasiilgę gyvo bendravimo, tikrų veiklų, gerų emocijų, tad ši šventė buvo tikrai sėkminga ir prasminga.


  2021-06-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt