P0

Uostas ir jūra

Pareigūnai eismo saugumą kontroliuoja ir vandenyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-17


Prasidėjus šiltajam sezonui Klaipėdos Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai intensyvina saugaus elgesio vandenyje ir laivybos taisyklių laikymosi uosto akvatorijoje kontrolę.

Policijos nuotr.

Trečiadienį, birželio 16 d., vykdytos priemonės metu pažeidimų nebuvo nustatyta: žodžiu įspėti 3 laivavedžiai, tikrinant blaivumą nustatytas vienas laivavedys, kuris buvo vartojęs alkoholio, tačiau leistinos ribos neviršijo.

Viešąją tvarką ir saugumą vandenyje prižiūrintys policijos pareigūnai primena, kad laivuose privaloma turėti gelbėjimosi priemonių – liemenių, gelbėjimosi ratų – visiems laivu plaukiantiems žmonėms. Laivuose plaukiantys nepilnamečiai gelbėjimosi liemenes dėvėti privalo – net ir plaukiant vandens dviračiu. Už šio reikalavimo nesilaikymą gresia bauda nuo 16 iki 60 eurų, prasižengus pakartotinai – bauda gali siekti nuo 60 iki 140 eurų.

Pareigūnai taip pat primena, kad inkaruoti laivus uosto akvatorijos farvateryje draudžiama, o laivavedžiai, vairuojantys 25 AG ir didesnio galingumo pramoginius laivus, privalo turėti laivavedžio pažymėjimą.

Policijos pranešime teigiama, jog pažeidimų pastaraisiais metais mažėja – žmonės esą vis labiau rūpinasi savo ir kartu laivuose pramogaujančių keleivių saugumu.


  2021-06-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt