P0

Miestas

Dalyvaujamajam biudžetui – 25 gyventojų pasiūlymai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-18


Klaipėdos mieste pirmą kartą vykdomam dalyvaujamojo biudžeto projektui sulaukta 25 gyventojų pasiūlymų, kaip pagerinti gyvenamąją aplinką ir vietos infrastruktūrą.

„Nepaprastai malonu, kad klaipėdiečiai aktyviai atsiliepė į kvietimą siūlyti idėjas, kurias įgyvendinus mieste gyventi būtų dar maloniau, gražiau, geriau. Ačiū visiems, pateikusiems pasiūlymus. Jau netrukus juos paviešinsime ir kviesime visus miesto gyventojus aktyviai
palaikyti patraukliausius projektus, iš kurių bus išrinkti tie, kuriuos savivaldybė realizuos iš miesto biudžeto lėšų“, – pranešime cituojamas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vyriausiasis patarėjas Deividas Petrolevičius.

Artimiausiu metu vyks paraiškų peržiūra, bus patikrinta ar visos paraiškos pateiktos tinkamai, taip pat bus įvertintos projektų sąmatos. Liepos 19 d. visi reikalavimus atitikę pasiūlymai bus paviešinti ir uostamiesčio savivaldybė iki rugpjūčio 26 d. visus klaipėdiečius kvies balsuoti už labiausiai patikusius pasiūlymus. Apie balsavimo pradžią bus paskelbta atskirai.

Didžiausio gyventojų palaikymo sulaukusios idėjos bus įgyvendintos savivaldybės lėšomis. Šių metų idėjoms įgyvendinti miesto biudžete yra
numatyta 100 tūkst. Eur.


  2021-06-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt