P0

Sportas

Į valtis, vyrai ir moterys! (Visi – į Joninių regatą) (1)

dr. Vytautas Čepas, LTOK Vakarų Lietuvos regiono tarybos prezidentas
2021-06-18


Viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Jaučiame, kad niūrus ir slegiantis laikotarpis, ilgus mėnesius diktavęs mums savo taisykles, pamažu traukiasi. Artėja laikas, kada laisvai, be jokių apribojimų galėsime keliauti, eiti vieni pas kitus į svečius, koncertus, sporto renginius, pagaliau patys juose aktyviai dalyvauti. Be abejo, pradžia bus nelengva, teks užmiršti jau susiformavusius ir gyvenimo dalimi tapusius įpročius, prisiminti senus, išmokti naujų.

Visi išsiilgę aktyvumo, neabejingi olimpinėms idėjoms birželio 19 dieną 11 valandą kviečiami prie Gynybinio bastiono (Jono kalnelio), kur galės ne tik prisiminti laisvo bendravimo malonumus, bet ir sutvarkytą teritoriją, susipažinti su nauja aplinka, pajudėti – dalyvauti regatoje arba nuoširdžiai pasirgti už savus. Martyno Vainoriaus nuotr.

Nesuklysiu sakydamas, kad žmonės labiausiai pasiilgo koncertų, sporto varžybų, festivalių, kitokių pramogų ir viso kito, kas mūsų gyvenimą nuspalvina sodriausiomis spalvomis, dovanoja gražiausias, emocingiausias akimirkas, kasdienybę paverčia švente, nuobodulį – džiaugsmu!

Vasara dar tik prasidėjo, bet neskubėdami po truputį turime judėti pirmyn. Bus Klaipėdoje festivalių, paradų, parodų, mugių, kitokių švenčių ir šventimų. Viskam savo laikas ir vieta, tačiau dabar visus noriu pakviesti prie restauruoto miesto Gynybinio bastiono, paprastai vadinamo Jono kalneliu. Ir tikrai, ilgus dešimtmečius buvusi apleista, nesibaigiančias diskusijas ir ginčus kėlusi miesto erdvė šiais metais pagaliau atiduota miestiečiams. Pasižvalgyti ir pamatyti tikrai yra ko. Tačiau kviečiu ne tik dėl to.

Šie metai olimpiniai. Olimpiada – tai ne tik atletų jėgos, greičio ir vikrumo demonstravimas, olimpiada kartu yra ir taurumo, kilnumo, draugystės šventė, prasidedanti dar gerokai iki pirmųjų olimpinių startų.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia paminėti Olimpinę dieną, kurios šūkis „Judėk. Sužinok. Atrask.“

Klaipėdoje, LTOK Vakarų Lietuvos taryba ta proga organizuoja iki šiol mieste dar nematyta renginį – „JONINIŲ REGATĄ.“ Tai bus varžybos, skirtos ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, kurie galės dalyvauti baidarių lenktynėse fosa (gynybiniu grioviu) aplink reveliną (salą). Užsiregistravę dalyvauti regatoje mėgėjai galės naudotis Klaipėdos irklavimo centro paruoštomis baidarėmis.

Be to, pirmą kartą bus siekiama užfiksuoti 100 metrų Pasaulio rekordą (baidarėmis ir akademinio irklavimo valtimis). Čia susigrums dvi pirmąsias vietas savo grupėse užėmę sportininkai.

Taigi, visi, išsiilgę aktyvumo, jaučiantys emocijų trūkumą, trokštantys azarto, pergyvenimų, pergalės džiaugsmo ir pralaimėjimo kartėlio, neabejingi olimpinėms idėjoms birželio 19 dieną, šeštadienį, 11 valandą kviečiami į senamiestį prie Jono kalnelio, kur galėsime ne tik prisiminti laisvo bendravimo malonumus, bet ir atrasti puikiai suprojektuotą ir sutvarkytą teritoriją, susipažinti su nauja aplinka, pagaliau pajudėti – dalyvauti regatoje arba nuoširdžiai pasirgti už savus. Kaip kad sirgdavome ankščiau! 

Trokštantys dalyvauti kviečiami registruotis Klaipėdos irklavimo centro internetiniame puslapyje.

Su varžybų nuostatais galima susipažinti čia.


  2021-06-18

  Vienas komentaras apie “Į valtis, vyrai ir moterys! (Visi – į Joninių regatą)”

  1. AvatarLaimis P. (IP: 78.58.193.205)

   Pagaliau ir pas mus šis tas vyksta. O valdžia ir toliau tinterį muša. Būtinai dalyvausiu ir ko gero laimėsiu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt