P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos prekybos centre – apiplėšimas lyg iš filmo (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-20


Šeštadienio popietę viename Klaipėdos prekybos centre užfiksuotas filmo siužeto vertas bandymas apiplėšti. Abu įtariamieji jau laiką leidžia areštinėje.

Klaipėdos policija pranešė, kad šeštadienį, apie 16 val. 15 min., Taikos pr. esančioje parduotuvėje apsaugos darbuotoja sulaikė neblaivią (2,16 prom.) 32 metų moterį, kuri bandė pasišalinti iš parduotuvės neatsiskaičiusi už prekes.

Sulaikymo metu kartu su ja buvęs 27 metų vyras, siekdamas pabėgti su sulaikytąja, apsaugos darbuotojai pagrasino daiktu, panašiu į šaunamąjį ginklą, o išbėgęs iš parduotuvės pasišalino automobiliu „Mercedes Benz S320“.

Tačiau abu įtariamuosius policijos pareigūnai greitai sulaikė. Abu jie uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto pagrobimo.


  2021-06-20

  4 komentarai “Klaipėdos prekybos centre – apiplėšimas lyg iš filmo”

  1. AvatarKlaipėdietė (IP: 78.57.208.202)

   Tos Atviros Klaipėdos neverta skaityti. Straipsneliai nieko verti, abstraktūs. Pavadinimai str.parašomi visiškai neatitinkantys turinio. Gėda tokiems žurnalistams ir redaktoriams. Taigi ponai niekas jūsų laikraštėlio neparems, nes esate neįdomūs.

  2. AvatarLogika (IP: 78.57.231.203)

   Tokios antrastes tikrai kaip is filmo,po antrastes ir turinio sulyginimo gauni zmogus papildomo isitikinimo,kad toks straipsnis nevertas net migtuko paspaudimo.

  3. AvatarJi (IP: 87.171.37.54)

   Pijuoka noriejė pasivuoktė pajiestė ir arielkas. Paprasčiausė vagystė. Vo pavadėnėms tuok mondros tuo straipsnelė.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt