Darbėnuose sudegė ūkiniai pastatai ir 20 vištų, bet išgelbėtos 9 kiaulės

Regionas

Sekmadienį Kretingos rajone esančiame Darbėnų miestelyje karšta buvo ne tik dėl visoje šalyje vyraujančios kaitros – prieš 18 val. čia užsidegė Kašučių g. esantys ūkiniai pastatai.

Jų gelbėti skubėjo ugniagesiai ne tik iš Kretingos ir Klaipėdos rajonų, bet ir iš Palangos.

Gaisro metu sudegė 20 vištų. Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė ūkinis pastatas, ugnis bemat persimetė į šalia esantį kitą ūkinį statinį ir malkinę.

Pasak ugniagesių, jų pajėgos buvo sutelktos ne tik degančių pastatų gesinimui, bet ir gretimų pastatų išsaugojimui. Gaisro metu sudegė medinė daržinė ir stipriai apdegė šalia stovintis mūrinis ūkinis pastatas.

Gyvenamąjį namą ir garažą pavyko išsaugoti, tačiau ugnis persimetė į kaimyninį sklypą ir čia taip pat ugnis pasiglemžė ūkinį pastatą su malkine. Iš degančių pastatų buvo išgelbėtos 9 kiaulės, bet sudegė 20 vištų. Gyventojai per gaisrą nenukentėjo.

Esant dideliam karščiui ugniagesių būklę stebėjo greitosios pagalbos medikai, jiems teko net panaudoti deguonį. Pragaro sąlygomis dirbę ugniagesiai buvo aprūpinti geriamu vandeniu.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Padegė sandėlį

Sekmadienio naktį, likus 15 min. iki pirmos valandos, bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas, jog ...
2024-04-21
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Degė butas, šalia sudegusio garažo rastas negyvas vyras

Ankstyvą šeštadienio rytą Klaipėdos ugniagesiai du kartus buvo kviečiami gesinti įsiplieskusių gaisrų. Prie vieno iš jų rastas negyvas žmogus. Pirmo ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Regionas

Japoniškame sode Kretingos rajone pražydo sakuros

Sakuros žiedas – vienas svarbiausių simbolių Japonijoje, simbolizuojantis besikeičiantį gyvenimo ciklą. Gėrėjimosi sakurų žiedais šventė Japonijoje vadinama hanami – pažodžiui „žiedų žiūrėjimas“. ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This