P0

Spyglys

Ką išduos meras?* (1)

Spyglys
2021-06-21


Spyglys pastebėjo, kad klaipėdietis tinklaraštininkas Arūnas Marčauskas atkreipė dėmesį į gana įdomią situaciją, kurioje atsidūrė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Kongo draugelis Gitanas Nausėda atvirai remia maršistus, o Kongo Laisvės partijos draugeliai – kitoje barikadų pusėje! Tai ką pasirinksite, Klaipėdos mere? O gal politiškai tikslesnis klausimas būtų: ką išduosite?” – viešai klausia A. Marčauskas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-06-21

  Vienas komentaras apie “Ką išduos meras?*”

  1. AvatarAtsakymas (IP: 90.131.41.25)

   Išduos visus. Kaip visada.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt